Top 10 Zollstöcke 2m – Skládací metry

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. geschenke-fabrik.de

#ad

Skládací dárkový metr „Bester Papa der Welt“ ke Dni otců

#ad
geschenke-fabrik.de #ad - Z bukového dřeva. Perfektní dárek tatínkovi k narozeninám či k Vánocům. Potisk na obou stranách stejný. Skládací metr 2 m s potiskem „Bester Papa der Welt“. Funkce zacvaknutí v úhlu 90°.
Značkageschenke-fabrik.de #ad
Výrobcegeschenke-fabrik.de #ad
Číslo díluzollstock_bester_papa
Modelkazollstock_bester_papa

2. schenken-24

#ad

Dárek pro muže, knížky, Skládací metr s vyrytým jménem na výběr/jméno, den otců, laserové gravírování, narozeniny, jméno: Daniel

#ad
schenken-24 #ad - Bíle lakovaný s černým rozdělením rozměru / z pravého dřeva . Lánkové měřítko 2 metry bílé s laserovým gravírováním / stabilní dřevěné články s pružnými kovovými kloubovými deskami. Dřevěný metr s kvalitním vyrytým jménem . Br>.
Značkaschenken-24 #ad
Výrobceschenken-24 #ad
Číslo dílu00045,n1001-028

3. Eurofoto

#ad

Koloběžka se jménem Karsten a motivem – prsty pryč! Majetek Karsten – pro muže | Metrový rozměr | Měřítko článků potištěné jménem | Mnoho jmen na výběr

#ad
Eurofoto #ad - Nejlepší materiály: metr je vyroben z vybraného bukového dřeva z evropského lesního hospodářství pro optimální odolnost proti zlomení a pružnost.

Vyrobeno v německu: palec, potištěný vyobrazeným motivem "finger weg" majetek…. Ideální jako veselý a praktický nápad na dárek pro všechny domácí kutily, řemeslníky atd. Potisk je proveden moderním a odolným přímým UV potiskem. Profesionální nástroj: měřítko kvality – délka dva metry – s deseti články. Hledáte další motivy? do vyhledávacího pole zadejte "Eurofoto Zollstock" a vyberte si z různých designů svůj oblíbený. Moderní postup tisku: měřítko bude vytištěno speciálně pro vás v Německu.
ZnačkaEurofoto #ad
VýrobceEurofoto #ad
Výška0.63
Délka9.53
Hmotnost0.22
Šířka1.34
Číslo díluS0460101000958069578
ModelkaS0460101000958069578

4. Mr. Zollstock

#ad

Tatínka, den otců, den matek, Vánoce, Kolík na metr personalizovaný se jménem | oboustranný bez příplatku | článkové měřítko dárek pro muže, dědečka, bílý 2 m

#ad
Mr. Zollstock #ad - Třída přesnosti III. Nastavení stupně na 2. Měřítko 2 m ze dřeva. Lánek. Vnitřní, vyztužené skleněnými vlákny, bílé plastové klouby. Stupnice duplexu černá a desetinná čísla v purpurové barvě.
ZnačkaMr. Zollstock #ad
VýrobceMr.Zollstock #ad
Číslo díluDE-EK-71

5. laser-diele

#ad

Zdobený metr se jménem – nápad na dárek k narozeninám – metrová tyč s rytinou – dárek ke dni otců – dárek pro tatínka a maminku – 2 m – jméno

#ad
laser-diele #ad - Skvělý nápad na dárek: individuálně personalizovaný metr s vlastním jménem nebo nápisem, ke všem příležitostem jako narozeniny – Den otců – výročí – Den svatého Valentýna – nebo k Vánocům. Podrobnosti: 2 m měřítko – barva: bílá – červená čísla deseti – černé dělení rozměrů – s funkcí úhlu – označení CE – třída přesnosti III – barva rytiny podle přání: hnědavá.

Stáloměr od stabila: z kvalitního bukového dřeva, pro snadné zaklapnutí – ideální pomocník pro měření, speciálně vybrané pro optimální pevnost v lomu a elasticitu – s integrovaným úhlovým schématem – s polyamidovými klouby zesílenými skleněnými vlákny, značení nebo kontrolu. Osobní gravírování: na kvalitních metrech stabila vyrábíme s nejmodernějšími laserovými gravírovacími stroji v mimořádně ostré kvalitě podle vašeho přání – osobní gravírovaný metr zaručeně nebude ukrást a vždy se vrátí ke svému majiteli.

Co dostanete: nezaměnitelné tričko s rytinou dle vašeho přání, nerozbitné balení, perfektní jedinečný dárek, rychlé dodání a špičkový zákaznický servis – v případě dotazů se můžete obrátit na nás.
Značkalaser-diele #ad
Výrobcelaser-diele #ad
Výška0.63
Délka9.45
Hmotnost0.22
Šířka1.34
Číslo díluz-name

6. kaufdeingeschenk

#ad

Dárek ke dni otců, pokud to táta neopravuje, metr na metr

#ad
kaufdeingeschenk #ad - Brilantní trvanlivý potisk. Palcový metr s nápisem "pokud táta nedokáže opravit, pak to nikdo nemůže!". Oboustranně potištěný. 2 metry dlouhé.
Značkakaufdeingeschenk #ad
Výrobcekaufdeingeschenk #ad
Výška0.47
Délka9.45
Šířka1.38
Číslo díluKDG11008
ModelkaKDG11008

7. Honbeanify gnh

#ad

Celní metr Nejlepší táta na světě Metrová hůlka Dárek Muži Den otců 2 m Dřevo

#ad
Honbeanify gnh #ad - Vyrobeno v Německu. Vysoce kvalitní 2m pravítko z bukového dřeva od ADGA. Brilantní potisk s dlouhou životností.
ZnačkaHonbeanify gnh #ad
Výška0.47
Délka9.45
Šířka1.38
Číslo díluGD/1/1341

8. Eurofoto

#ad

Který umí všechno – pro muže | metr | Měřítko článků potištěné jménem | Mnoho jmen na výběr, Kolík se jménem Matthias a krásným motivem – muž

#ad
Eurofoto #ad - Potisk je proveden moderním a odolným přímým UV potiskem. Profesionální nástroj: měřítko kvality – délka dva metry – s deseti články.

Nejlepší materiály: metr je vyroben z vybraného bukového dřeva z evropského lesního hospodářství pro optimální odolnost proti zlomení a pružnost. Moderní postup tisku: měřítko bude vytištěno speciálně pro vás v Německu. Hledáte další motivy? do vyhledávacího pole zadejte "Eurofoto Zollstock" a vyberte si z různých designů svůj oblíbený. Vyrobeno v německu: palce, potištěno výše uvedeným jménem a krásným motivem pro muže.
ZnačkaEurofoto #ad
VýrobceEurofoto #ad
Výška0.63
Délka9.53
Hmotnost0.22
Šířka1.34
Číslo díluS0460101000767083873
ModelkaS0460101000767083873

9. Eurofoto

#ad

Skládací metr se jménem Benjamin a krásným motivem – HEIMWERKERKÖNIG – pro muže | rozměry metru | Článkový metr potištěný jménem | Na výběr mnoho jmen

#ad
Eurofoto #ad - Potisk je proveden moderním a odolným přímým UV tiskem. Moderní poměr tlaku: měřítko je speciálně pro vás potištěno v Německu.

Profesionální nástroj: kvalitní měřítko - délka dva metry - s deseti články. Vyrobeno v německu: skládací metr, potištěný výše uvedeným jménem a krásným motivem pro muže. Máte další motivy? zadejte do vyhledávacího pole "Eurofoto Zollstock" a vyberte si svého favorita z různých designů. Nejlepší materiály: metr se skládá z vybraného bukového dřeva z evropského lesního hospodářství pro optimální odolnost proti zlomení a pružnost.
ZnačkaEurofoto #ad
VýrobceEurofoto #ad
Výška0.63
Délka9.53
Hmotnost0.22
Šířka1.34
Číslo díluS0460101000740017365
ModelkaS0460101000740017365

10. Mr.Zollstock

#ad

Kolík personalizovaný se jménem Metrová tyč *Oboustranná gravura* Dárek Vánoce Den otců Den matek Různé barvy růžová

#ad
Mr.Zollstock #ad - Oboustranné gravírování*. Vnější článek. 4 x ukazatel stupně úhlu – vždy 1 článek uvnitř, 2. Zkušební značka CE podle směrnic EU. 100% made in Germany. Patentované 90° úhlové zaklapnutí.
ZnačkaMr.Zollstock #ad
VýrobceMr.Zollstock #ad