Top 10 Wohnmobil Kühlschrank – Mini chladničky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. FOHERE

#ad

FOHERE 15l auto chladnička a mraznička, kempování a na doma, elektrický chladicí box do pokoje, kompresor 12 V, přenosná mini chladnička

#ad
FOHERE #ad - Mini mraznička má konstrukci odolnou proti nárazům a s dlouhou životností pro zvládnutí kamenitých silnic. Chladnička do auta může být chladnička a mraznička, která může za 22 minut vychladnout na 0 °C. Nemusíte si dělat starosti, což člověku dává pocit, že vás ruší během odpočinku v autě.

Tichý provoz. Pokud máte dotazy k našim produktům, snažíme se poskytovat nejlepší zákaznický servis, kempování, neváhejte nás nejprve kontaktovat, jaký můžeme. Chránič autobaterie – chladnička do auta má funkci ukládání teploty a 3 různé stupně ochrany baterie: nízká, střední a vysoká, aby byla chráněna baterie vašeho vozidla bez vybíjení.

Provoz naklonění až do úhlu 45° v krátkém čase. Mrazničky bez ledu, rychlejší chlazení, výkonný chladicí výkon až 20 °c. Robustní konstrukce. Přenosná chladnička pro malé prostory, cestování autem a rodinné cesty. Automobilová chladnička funguje za méně než 41 db, že žijete na klidném předměstí. Uživatelský příslib pro vás s 100-240ac a 12/24dc síťovými adaptéry pro použití doma i v autě.
ZnačkaFOHERE #ad
VýrobceFOHERE #ad
Výška10.55
Délka24.21
Hmotnost23.9
Šířka13.07
Číslo dílu15S
Modelka15L
ZárukaZáruka 12 měsíců.

2. TZS First Austria

#ad

Bez mrazicího, LED osvětlení, kancelář a malé byty, TZS First Austria Mini lednička 40 l netto 34 l, uzamykatelná | lednice na nápoje tichá | minibar pro kempování, vyměnitelné dveřní zarážky

#ad
TZS First Austria #ad - Kompletní rozsah dodávky: rozsah dodávky obsahuje 1 x mini chladničku, 2 x variabilní dveřní přihrádky, 1x intergované LED osvětlení interiéru, 2 x výškově nastavitelné vkládací police, 2 x přihrádky na dveře a 1 x kovový držák.

Kompaktní a flexibilní: obzvláště kompaktní design se zde setkává s působivým užitným objemem cca 40 l. 2 klíčů. Výkonná a tichá: tzs mini chladnička bez mrazicího boxu pokrývá všechny potřeby mezi 4° – 16°. Kromě toho lze obsah minibaru navíc zajistit praktickou blokovací funkcí. Rozsáhlý servis – jsme 100% přesvědčeni o bezvadné kvalitě našich produktů tzS First Austria Pokud byste navzdory očekávání nebyli s naším produktem spokojeni, najdeme pro vás to nejlepší řešení! Díky inovativní chladicí technice peltier a výkonu 63 W je TZS mini lednička energeticky úsporná a téměř tichá.

Vč. Díky tomu je tzs mini lednička perfektním průvodcem do kanceláře, kempingového autobusu, hotelového pokoje nebo prázdninového bytu. Oboustranná montáž: vysoká míra flexibility je zaručena oboustrannými dvířky.
ZnačkaTZS First Austria #ad
VýrobceFirst #ad
Výška22.24
Délka15.75
Hmotnost27.12
Šířka16.93
Číslo díluFA-5172
ModelkaFA-5172

3. TZS First Austria

#ad

TZS First Austria Mini lednička | lednička na nápoje tichá | minibar | výměnný dveřní závěs | LED světlo | bez mrazáku | design skla | 40 l

#ad
TZS First Austria #ad - Díky tomu je tzs mini lednička perfektním průvodcem do kanceláře, kempingového autobusu, hotelového pokoje nebo prázdninového bytu. Kompletní rozsah dodávky: rozsah dodávky obsahuje 1 x mini ledničku, 1x intergované led osvětlení interiéru, 2 x výškově nastavitelné vkládací police, 2 x variabilní dveřní přihrádky, 2 x přihrádky na dveře a 1 x kovový držák.

Dostatečný úložný prostor nabízí kromě toho dvě variabilní dveřní přihrádky a dvě vyjímatelné skleněné police. Kompaktní a flexibilní: obzvláště kompaktní design se zde setkává s působivým užitečným objemem cca 40 l. Výkonná a tichá: tzs mini chladnička bez mrazničky pokrývá všechny potřeby mezi 4° – 16°.

Rozsáhlý servis – jsme 100% přesvědčeni o bezvadné kvalitě našich produktů tzS First Austria Pokud byste navzdory očekávání nebyli s naším produktem spokojeni, najdeme pro vás to nejlepší řešení! Díky inovativní chladicí technice peltier a výkonu 63 W je TZS mini lednička téměř tichá a energeticky účinná. Oboustranně montovatelná: vysoká míra flexibility je zajištěna oboustrannými dvířky.
ZnačkaTZS First Austria #ad
VýrobceTZS First Austria #ad
Výška21.65
Délka15.75
Hmotnost31.97
Šířka16.93
Číslo díluFA-5172-2
ModelkaFA-5172-2

4. TZS First Austria

#ad

TZS First Austria Tichá mini lednička | lednice na nápoje | vyměnitelná dveřní zarážka | LED osvětlení | bez mrazáku | 30 l

#ad
TZS First Austria #ad - Rozsáhlý servis – jsme 100% přesvědčeni o bezvadné kvalitě našich produktů tzS First Austria Pokud byste navzdory očekávání nebyli s naším produktem spokojeni, najdeme pro vás to nejlepší řešení! Dostatečný úložný prostor nabízí kromě toho dvě variabilní dveřní přihrádky a vyjímatelná skleněná vkládací police.

Kompletní rozsah dodávky: rozsah dodávky obsahuje 1 x mini ledničku, 1x intergované led osvětlení interiéru, 2 x variabilní dveřní přihrádky, 2 x výškově nastavitelné vkládací police, 2 x přihrádky na dveře a 1 x kovový držák. Díky tomu je tzs mini lednička perfektním průvodcem do kanceláře, kempingového autobusu, hotelového pokoje nebo prázdninového bytu.

Kompaktní a flexibilní: obzvláště kompaktní design se zde setkává s působivým užitečným objemem cca 30 l. Oboustranně montovatelná: vysoká míra flexibility je zajištěna oboustrannými dvířky. Výkonná a tichá: tzs mini chladnička bez mrazničky pokrývá všechny potřeby mezi 4° – 16°. Díky inovativní chladicí technice peltier a výkonu 63 W je TZS mini lednička téměř tichá a energeticky účinná.
ZnačkaTZS First Austria #ad
VýrobceTZS First Austria #ad
Výška11.02
Délka19.69
Hmotnost25.35
Šířka19.69
Číslo díluFA-5172-1
ModelkaFA-5172-1

5. Bosch Hausgeräte

#ad

135 l, MultiBox skladování ovoce a zeleniny, Mini lednička Bosch KTR15NWFA Serie 2, 85 x 56 cm, rovnoměrné osvětlení LED

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Led osvětlení: rovnoměrné a neoslňující osvětlení chladicího prostoru, s dlouhou životností. Přihrádky na studené ložisko. Rozměry přístroje: 850 x 560 x 580 mm. Přihrádky do mrazáku.
ZnačkaBosch Hausgeräte #ad
VýrobceBosch Hausgeräte #ad
Výška35.43
Délka23.23
Hmotnost72.75
Šířka22.83
Číslo díluKTR15NWFA
ModelkaKTR15NWFA
Záruka2 roky záruka výrobce.

6. WOLTU

#ad

Nákladní automobily, WOLTU Chladicí box do auta, velký 12 V/24 V/220 – 240, s DC kabelem pro auto, osobní automobily, kempování, člun a zásuvku, kompresor, mini chladnička, 60 l, obytné vozy, mrazák

#ad
WOLTU #ad - Doma a v autě dvě použití mini chladnička se perfektně hodí pro rodinné výlety, dálkové cestování, pikniky, prázdninových bytech, kempování, grilovací party atd. Pozor: tento ac adaptér 220-240v je u nás k dostání samostatně. Chladnička má certifikát ce, rohs, takže si při používání nemusíte dělat starosti o bezpečnost.

Na výběr jsou dva programy, jako je úspora energie ECO a vysoká rychlost MAX. Podle potřeby můžete skladovat různé přísady nebo nápoje. Tento elektrický chladicí box lze provozovat se dvěma různými konektory: venkovní 12/24 V konektor do zapalovače s kabelem 3, 5 m a také vhodný pro vnitřní použití 220–240 V. Chlazení a mražení 2 v 1 regulace teploty od -22 do +20 °c je optimální teplota přes mrazicí přihrádku.

Vertikální konstrukce šetří místo a díky tomu je chladicí box vhodný pro automobily, nákladní automobily a obytné vozy. Nízká hmotnost 17, 6 kg se pohodlně nosí a přenáší. Podle potřeby si můžete na displeji vybrat mezi Fahrenheita a Celsia. Kromě toho má funkci odolnou proti nárazům, takže můžete tento produkt bezpečně používat. Lze jej umístit také na lodi, ložnicích, v kancelářích, hotelech atd.
ZnačkaWOLTU #ad
VýrobceWOLTU #ad
Výška23.23
Délka14.17
Hmotnost38.8
Šířka31.89
Číslo díluKUE012ss
ModelkaKUE012ss

7. KESSER

#ad

Vyměnitelná dveřní zarážka, KESSER® Mini lednička se zámkem, tichá 22 db, vnitřní osvětlení stolní lednice černá, uzamykatelná, minibar 40 litrů užitný obsah, cca 4°-16 °C výška 57 cm, ložnice

#ad
KESSER #ad - Díky kompaktní velikosti lze stolní chladničku také ideálně uložit a nestojí tak v cestě. Kromě působivého objemu při této velikosti cca 40 l máte opravdu dostatek místa na sekt, víno, pivo, koktejly, měkké nebo energetické nápoje a chlazené občerstvení.

Tak nevznikají žádné komplikace a žádné složité otevírání kompaktní 40l chladničky. Ale také pro příští party ve sklepě nebo v zahradním domku je díky naší ledničce stále postaráno o studené nápoje. Tak jste nejlépe připraveni na dívčí nebo pánský večer a můžete si užít večer se svými nejmilejšími. Velký vnitřní prostor, 4 flexibilní třídicí prvky a 2 přihrádky na dveře, které jsou 3stupňově nastavitelné a vybavené kovovým třmenem zajišťují využitelný prostor. Díky oboustranně namontovatelným dveřím jste zcela volní, kam chcete chladničku umístit nejlépe.

Navíc máte možnost uzavřít chladicí trezor. Další funkce zajišťuje navíc vysokou míru flexibility. Díky mimořádně nízké hlasitosti je naše mini lednička velmi oblíbená také na pracovišti. Dokonce i přátelé z kempování najdou mezi námi dostatek místa na jídlo a nápoje, takže dovolené nemůže stát nic v cestě. Tak jste na pracovišti vždy nejlépe zásobeni chladnými nápoji a čerstvým jídlem.
ZnačkaKESSER #ad
Výška22.44
Délka16.93
Šířka15.75
Číslo dílu14041-22839-1
Modelka14041-22839-1

8. KESSER

#ad

KESSER® Mini lednička se zámkem, cca 4°-16 °C výška 57 cm, minibar 40 litrů užitný obsah, vyměnitelná dveřní zarážka, ložnice, vnitřní osvětlení stolní lednice stříbrná, uzamykatelná, tichá 22 db

#ad
KESSER #ad - Ale také pro příští party ve sklepě nebo v zahradním domku je díky naší ledničce stále postaráno o studené nápoje. Tak jste nejlépe připraveni na dívčí nebo pánský večer a můžete si užít večer se svými nejmilejšími. Tak jste na pracovišti vždy nejlépe zásobeni chladnými nápoji a čerstvým jídlem.

Díky oboustranně namontovatelným dveřím jste zcela volní, kam chcete chladničku umístit nejlépe. Díky mimořádně nízké hlasitosti je naše mini lednička velmi oblíbená také na pracovišti. Náš fridge je ideálním společníkem pro různé situace. Díky kompaktní velikosti lze stolní chladničku také ideálně uložit a nestojí tak v cestě. Další funkce zajišťuje navíc vysokou míru flexibility. Jasný výhled po otevření mobilního mrazáku zajišťuje kvalitní LED osvětlení, takže máte nejlepší přehled o svých potravinových zásobách.

Tak nevznikají žádné komplikace a žádné složité otevírání kompaktní 40l chladničky. Navíc máte možnost uzavřít chladicí trezor. Právě pro profesionální dojíždějící, kteří jsou hodně na cestách a žijí během týdne v bytě. Kromě působivého objemu při této velikosti cca 40 l máte opravdu dostatek místa na sekt, pivo, víno, koktejly, měkké nebo energetické nápoje a chlazené občerstvení.
ZnačkaKESSER #ad
Výška22.44
Délka16.93
Šířka15.75
Číslo dílu22841_mfn
Modelka22841_mfn

9. Alpicool

#ad

Leise, Fahrzeug, 12 V Auto-Mini-Kühlschrank, tragbar, Outdoor, Alpicool C9P 9 l Auto-Kühlschrank, LKW, Kühlschrank, Camping, Auto-Kühlschrank, Wohnmobil, Boot, Picknick, Gefrierschrank

#ad
Alpicool #ad - Premium-design: lcd-display mit USB-Buchse zum Aufladen Ihrer mobilen Geräte. Number of doors : 1. Capacity : 9. 0 liters. Number of doors : 1. Freezer capacity : 9. 0 liters. Frische und super Energieeinsparung.

Capacity : 9. 0 liters. Hält die kühlleistung während Ihrer Reise weiter. Autobatterie-schutz: mit temperaturspeicherfunktion und 3 verschiedenen Stufen für den Batterieschutz: niedrig, mittel und hoch, um Ihre Fahrzeugbatterie zu schützen, ohne herunterzulaufen. Freezer capacity : 9. 0 liters. Number of doors : 1. Leichtes, langlebiges design: dieser tragbare alpicool c9p Auto-Kühlschrank hat eine kompakte Kapazität von 9 Liter und ein leichtes Gehäuse mit einem Nettogewicht von 6, 7 kg, Frauen können auch leicht aufnehmen.

Capacity : 9. 0 liters. Hält kühl und frisch: zuverlässige abdichtungseigenschaften, dicke und hochdichte Schaumstoffisolierung. Freezer capacity : 9. 0 liters. Freezer capacity : 9.
ZnačkaAlpicool #ad
VýrobceAlpicool #ad
Výška9.92
Délka16.73
Hmotnost14.77
Šířka12.6

10. Klarstein

#ad

Lednička na nápoje, minibar., Klarstein MKS-5 MKS-8 mini lednička

#ad
Klarstein #ad - Atraktivní poklad: naše malá chladnička má atraktivní design, který vyzývá k pohledu a po otevření svítí jasným vnitřním osvětlením. Kromě toho nabízí ideální teplotu mezi 5 – 15 °C, abyste si mohli vychutnat chlazené nápoje.

Lednička žádná, který maximalizuje chladicí výkon, šetří náklady na elektřinu: užijte si výhody naší mini chladničky bez zbytečných nákladů. Dné bzučení a hučení: hlučný mini pátek ruší dobrý film nebo dobrý rozhovor. Naše chladničky na nápoje jsou vybaveny ekologickým kompresorem R600a, nikoli náklady. Všestranná mini chladicí skříňka: tato chladnička se nejlépe hodí pro malé prostory, jako venkovní lednice nebo jako kempingová lednička.

Naše malá chladnička je vybavena tichým motorem, abyste si mohli v klidu vychutnat chlazené pokrmy a nápoje. Nápoje, kosmetika a více: s touto lednicí na nápoje jako domácí bar, potraviny, malé pokoje nebo jako kosmetická lednička máte vše vždy po ruce. Navzdory své malé ploše nabízí tato 23litrová chladnička dostatek místa. Obsah je plně osvětlený, také lahve a svačiny.
ZnačkaKlarstein #ad
VýrobceKlarstein #ad
Výška18.5
Délka15
Hmotnost18.74
Šířka15
Číslo dílu4260275620310
Modelka10035239
ZárukaNa.