Top 10 Wandtapete Selbstklebend 3D – 3D nástěnné panely

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Eurodeco

#ad

Eurodeco 3D nástěnné panely dekorace obložení stěn stropní panely panely nástěnné dekorace nástěnné tetování materiál STYROPOR ARTIG 3D / 5 m²-20 ks diamant bílý tloušťka 3 mm

#ad
Eurodeco #ad - Jedná se o cenově výhodnou & univerzální domácí designovou dekoraci! *. Materiál stěnových panelů je 3 – 4 milimetry silný *polystyren – má určitou hranici pro funkci tlumící nárazy. Barva panelů se může mírně lišit od skutečné barvy, nastavení barev na obrazovce vašeho počítače.

Díky moderní technologii můžete pokoj ozdobit jedinečným efektem. Podle modelu *barva panelů se může mírně lišit od skutečné barvy, nastavení barev na obrazovce vašeho počítače. Je to skvělá dekorace pro zákazníky, ze kterého jsou panely vyrobeny, kteří si chtějí vytvořit svůj vlastní herní pokoj, TV stěnu nebo také strop ložnice. Praktická vnitřní dekorace. Panely v bílé barvě – měly by být pomalované - aby bylo dosaženo lepšího efektu.

Máte dotazy k výrobku? máte problémy s objednávkou? jsme tu pro vás a nabízíme kompletní podporu, jejíž konečným cílem je Vaše spokojenost! Všechny naše balíky jsou pojištěné – Vaše objednávka je bezpečná! Nedoporučujeme instalovat panely v průchodech nebo na místech, kde by mohly být panely poškozeny. Nejlepší srovnání s tímto materiálem je balení Take-Out viz foto *Vzor je až 2 cm vysoký. Materiál, je citlivý a nerozbitný. Nástěnné panely jsou velké 50 x 50 cm.
ZnačkaEurodeco #ad
VýrobceEurodeco #ad
Výška0
Délka19.69
Hmotnost0.07
Šířka19.69
ModelkaDiamant Weiß 5qm

2. IZODEKOR

#ad

Zadní stěny kuchyně a teras | křížové město 10, vzhled kamene, IZODEKOR Obložení stěn, koupelny, polystyren, ložnice, 3D stěnové panely – cihlový vzhled kamene do kuchyně, balkonu, obývacího pokoje

#ad
IZODEKOR #ad - Objevte tento balíček, který vám pomůže nově vytvořit svůj vlastní domov. Ať už se vzhledem cihel, skály nebo kamene, obložení stěnových panelů je vždy tvarově krásné a trvanlivé. Přírodní kámen a pocit cihel díky své povrchové struktuře nepocítíte umělý efekt 3d nástěnných panelů v izodekoru.

Vynikající tepelná a zvuková izolace izodekor obkladové kameny navíc nabízí rozmanitost dekoračních kombinací a hodí se téměř do každého prostředí. Izoluje před vlhkostí, chladem a teplem a časem se nedeformuje. Nyní je to jednodušší materiály, které potřebujete, jsou nyní ve stejné sadě. Naše polystyrenové desky ve vzhledu kamene jsou nyní ve stejném kartonu jako lepidlo. Polystyrenové stěnové panely jsou vhodné pro domácnost, obchodní prostory, kavárny, hotely, veletržní stánky, kanceláře, restaurace a použití při dekoraci vitrín.

Obložení stěn styropor izodekor vytváří skutečný kamenný design. 3d stěnové a stropní panely moderní nástěnné panely izodekor mají různé možnosti pokládky a uspořádání a vytvářejí autentické spáry. Vysoká kvalita nástěnné panely izodekor mají zesílení 2 cm a díky obložení stěn z kamenného polystyrenu jsou vhodné i pro použití ve vlhkých prostorách.
ZnačkaIZODEKOR #ad
VýrobceIZODEKOR #ad
Výška7.87
Délka41.34
Šířka19.69
Číslo díluL-1713 10 Pack

3. Rebel of Styles

#ad

EPS pěnové obkladové kameny Tasso ultralehké – nástěnná dekorace/dlaždice/obkladový kámen/nástěnné panely šedé

#ad
Rebel of Styles #ad - Rychlé a super lehké zpracování s naším rebel of Styles ROS Adhezivní | Všestranný systém lepení a malty. Vysoká kvalita > revoluční pěna ultralight eps z přírodního kamene vzhled pro vnitřní použití.

Je u vás potřeba modernizace nebo renovace? s naším kamenným vzhledem nástěnného obložení přinesete do svého domova hravě novou atmosféru. Tento panel z umělého kamene propůjčí vašim místnostem mimořádnou příjemnou atmosféru. V pouhých několika krocích můžete svou zeď proměnit v klamně pravou kamennou zeď. Jednoduchá instalace > 1 balíček obsahuje 6 kusů = 0, 63 m2. Produkt healthy home l non Toxic VOC, třída: A +. Díky struktuře jsou téměř nerozeznatelné od pravých přírodních kamenů. Rozměry panelu: 574 x 187 x 25 mm. Panely s kamennou stěnou mají akustické a tepelně izolační vlastnosti.
ZnačkaRebel of Styles #ad
VýrobceRebel of Styles #ad
Výška0.01
Délka22.6
Šířka7.36

4. WANEELL

#ad

3D nástěnné panely Diamond Design 12 kusů nástěnných desek 50 cm x 50 cm 3 m² – vysoce kvalitní PVC panely ideální pro herní stěnu – použitelné také jako stropní panely bílé, WANEELL

#ad
WANEELL #ad - Díky přesnosti rohů a hran je montáž zjednodušena. Vodotěsnost je výhodná pro připevnění v koupelně. Snadná instalace a montáž: nástěnné panely lze individuálně přizpůsobit a jednoduše stříhat tapetovacími nůžkami.

Proto nabízíme našim zákazníkům prvotřídní pvc panely, které díky použití pokročilé výrobní technologie vypadají odolněji a zcela jednoduše lépe. Dlouhá životnost: výzkum a vývoj obložení stěn nám leží na srdci. Vložte své prémiové nástěnné panely nyní do nákupního košíku. Je slovo, které od nynějška uslyšíte od svých přátel a známých, wc, když uvidíte nové 3d nástěnné panely! obložení stěn je mnohostranně použitelné v obývacím pokoji, koupelně, kuchyni nebo jako herní nástěnná dekorace.

Jednoduchým nalepením okrajů lze připevnit na každou stěnu nebo strop. 3d panely odpuzují nečistoty a žáruvzdorné. Vysoce kvalitní materiál: naše desky jsou vyrobeny z kvalitního pVC materiálu. Máte 100% spokojenost nebo vrácení peněz: vaše spokojenost je zaručena – bez kdyby! waneell je synonymem pro vynikající zákaznický servis s tisíci šťastnými zákazníky.
ZnačkaWANEELL #ad
VýrobceWANEELL #ad
Výška0
Délka19.69
Hmotnost8.77
Šířka19.69
ModelkaDiamond

5. Deccart

#ad

Deccart 3D nástěnné panely Obložení stěn 50 x 50 cm | stropní panely polystyren | ametyst černé | 2m² | 8 kusů

#ad
Deccart #ad - Snadná instalace, žádné zbytečné náklady – panely si můžete nainstalovat sami. Naše 3d nástěnné panely lze jednoduše řezat řezačem tapet.

Výborně se hodí jako stropní dekorace, ale také na stěnu za televizí v obývacím pokoji nebo v ložnici za postelí. Rozměry 1 panelu: 50 x 50 cm | materiál: polystyren | hmotnost desky: ~50 g | tloušťka: ~2 - 2, 5 cm. Panely se montují pomocí upevňovacího lepidla na stěny nebo na strop. Je ideálním produktem, pokud chcete vytvořit svůj herní pokoj. Naše 3d panely byly vyrobeny z vysoce kvalitní polystyrenové pěny extrudovaný polystyren XPS, díky čemuž se vyznačují hladkou pěnovou strukturou. Nepotřebujete kvalifikovaný rekonstrukční tým.
ZnačkaDeccart #ad
VýrobceDeccart #ad

6. Kasliny

#ad

Sofa-Hintergrund, Ziegelweiß 1, Wanddekoration 19,35 m², Wandpaneele für TV-Wände, selbstklebende Paneele, 3D Ziegelstein-Wandaufkleber, zum Abziehen und Aufkleben, PE-Tapete

#ad
Kasliny #ad - 60 x 60 cm groß. Die fliesen sind leicht, kollisionsschutz, wasserdicht, sie können in wenigen Minuten auf einer sauberen und glatten Oberfläche ohne Chaos oder spezielle Werkzeuge angebracht werden und werden nie mit der Zeit rissig.

Die 3d-wandplatte besteht aus einem selbstklebenden Substrat mit einem umweltfreundlichen PE-LLD-Material, einfach abziehen und aufkleben. Anwendungsbereich: wände, tv-wände, sofa-Hintergrund, Küche, esszimmer, Schlafzimmer, wohnzimmer, Bürowanddekoration usw. Nicht in der Dusche oder bei rauer Wandoberfläche verwenden.

Der geprägte 3d-wandaufkleber bietet eine atemberaubende visuelle Wirkung. Die fliesen lassen sich auch problemlos direkt über bestehende Platten oder glatte Oberflächen anbringen. 3d-tapete ist auch ein wirtschaftliches wandverkleidungsmaterial, sie bleiben so lange an Ihren Wänden, wie Sie es wünschen. Jede endgröße ist ca.
ZnačkaKasliny #ad
VýrobceKasliny #ad

7. DHOUTDOORS

#ad

DHOUTDOORS 10 ks 3D stěnové panely samolepicí vzhled kamene 7 mm nástěnná tapeta cihla tapeta kámen tapeta bílá lepicí tapeta vodotěsná nálepka cihla do kuchyně ložnice koupelny 60 x 60 cm

#ad
DHOUTDOORS #ad - Má nejen funkci dekorování stěn, ale také odolává vibracím a chrání děti před zraněním. Bezpečnostní materiál: samolepicí nástěnná deska je vyrobena z pe pěnového plastu o tloušťce cca 7 mm, je tedy silnější a měkčí než běžné tapety. Realistický 3d efekt: vodotěsný vzhled optické zdivo tapety je realistický a trojrozměrný 3d efekt je zřetelnější.

Obložení stěn je ideální volbou pro obytné prostory a nabízí Vám nové prostředí a komfort. Použitelné na: tv stěnu, pozadí obývacího pokoje, ložnice, balkon, netoxická a bez chuti, můžete snadno chodit, dětský pokoj, DIY vzor, školu atd. Na základě skutečných detailů lze tapetu soundboard zaměnit se skutečnou stěnou. Kromě toho by měla být stěna před nalepením hladká, jakmile je přilepena ke zdi, není snadné cestovat.

Tip: tento typ nástěnné pěny má silnou přilnavost. Iroké možnosti použití: nástěnná dekorace je bezpečná a ekologická, vhodná pro váš domov, pozadí pohovky, strana okna, vnější stěna, jednoduše ji otřete vlhkým hadříkem. Proto, poškodí se. Jednoduchý samolepicí design: 3d nástěnná deska samolepicí pro vlastní použití, ležérní koláž, jednoduchý samolepicí design, instalace, náhodné řezání, jednoduchá dekorace nebo osvěžte svůj domov. Pokud jej vytáhnete ze zdi, suchá a bez mastnoty.
ZnačkaDHOUTDOORS #ad
VýrobceDH #ad
Výška0
Délka2.36
Šířka2.36
Číslo dílu10JIAN60X60C

8. Deccart

#ad

Desky 3D polystyrenové panely stěna strop nástěnné panely obložení stěn 50 x 50 cm Brylant 2 m², 8 kusů, bílé, Deccart

#ad
Deccart #ad - Velký výběr barev a vzorů: jsme evropský výrobce stropních desek a nástěnných desek a máme velmi rozsáhlý sortiment. Snadná instalace: ujistěte se, že strop/stěna je čistá a bez nečistot. Moderní design: stropní panely mají jedinečnou 3d strukturu, pomocí které můžete rychle a snadno změnit interiér svého pokoje.

Nástěnné panely můžete připevnit jak na stěnu, tak i na strop. TechnickÉ data: rozměry desky: 50 x 50 cm, materiál: Polystyrol, hmotnost 1 desky: 50 g, tloušťka: 2-2, 5 cm. Položte lamelu na podklad a lehce ji přitlačte, aby lepidlo mohlo ztvrdnout. Tepelná a zvuková izolace: na rozdíl od jiných výrobků na trhu mají naše desky díky své pěnové struktuře tepelnou a zvukovou izolaci.

V kombinaci s led osvětlením vytvoříte mimořádnou atmosféru. U nás najdete velký výběr barev a vzorů pro vaše nástěnné panely. Hotovo:. 3d nástěnné panely jsou vyrobeny z polystyrenu XPS. Přebytečné lepidlo odstraňte vlhkým hadříkem. Jsou ideální dekorací pro herní pokoj. Navštivte náš obchod.
ZnačkaDeccart #ad
VýrobceDeccart #ad
Výška0.79
Délka19.69
Šířka19.69

9. Frunimall

#ad

Stick Wandpaneele DIY wasserdichte Schaumstoff-Dekoration Wandfliesen für Wohnzimmer Küche Zuhause 38 x 35 cm Retro-Kaffee, Selbstklebende 3D-Tapete, 10 Paneelen Nachahmung Ziegelstein Wandaufkleber

#ad
Frunimall #ad - Reichhaltige zweckediese 3d-wandaufkleber eignen sich für innendekoration, wie: ausgewählte Wände, Wohnzimmerwände, schlafzimmerwände, Kinderzimmer, Treppen und Glasflächen, TV-Wände, schmutzige Wände, Sofa-Hintergründe, lackierte Oberflächen, Küchen, Holzpaneele usw.

Trockene Installation verursacht keine Verwirrung. Dreidimensionaler effekt: im gegensatz zu flachen schaumstoffziegeln sind diese Wandpaneele dreidimensional und aus Ziegelstruktur gefertigt. Gute schalldämmung: weiche 3d-schaumstoffdekoration, ungiftig und geruchlos, gute Schalldämmwirkung, Sicherheit und Umweltschutz, weiche Wand, Anti-Kollision, und bringen einen sicheren und komfortablen Platz für die Familie.

Einfach zu installieren: abziehen und aufkleben, starke Haftung, kein dünnes Linerpapier und Verfugen erforderlich. Nach abschluss der installation können Sie sehen, dass der weiße Ziegel so echt ist wie der Ziegel aus Beton. Sparen sie viel Arbeit und Geld. Größe: 10 stück wandaufkleber Größe: 35 x 38 cm. Geeignet für glatte Wandflächen.
ZnačkaFrunimall #ad
VýrobceFrunimall #ad
Výška0.01
Délka14.96
Hmotnost0.57
Šířka13.78

10. MorNon

#ad

PE pěna, ložnice, nástěnná tapeta, MorNon 5 kusů 3D nástěnných panel, kuchyně, voděodolná, tlusté tapety, do koupelny, samolepicí kamenný vzhled, 6 mm, nástěnná tapeta, bílá, obývacího pokoje, vodotěsné cihly, nástěnná tapeta, tapeta

#ad
MorNon #ad - Tapeta se může velkoplošně pasta stěny obývacího pokoje nebo kuchyně, jemně vkládejte kus po kusu. Obdržíte 5 tapet, které vypadají jako pravé kameny. Několik funkcí: tapety mají nejen funkci ozdobit stěnu, ale také působí proti nárazům, aby děti byly chráněny před poškozením.

Víceúčelové: naše clonové kameny navíc nabízí rozmanitost dekoračních kombinací a hodí se téměř do každého prostředí. 3d nástěnné panely se samolepicí hodí do domácnosti, hotelů, na balkon, veletržní stánech, obchodních prostor, koupelny, kanceláří, do kuchyně, kaváren, restaurací a při dekoraci vitrín. Velikost produktu: pěnová tapeta je 60 × 60 cm a tloušťka: 6 mm. Ekologické materiály: naše nástěnné nálepky jsou vyrobeny z pe materiálu, který je silnější než běžné tapety. Má funkce vodotěsnosti, ochranu životního prostředí a zvukovou izolaci.

Pozor: tato nálepka na zeď má silnou přilnavost. Pro vytvoření zdravého a soukromého prostoru je povrch nástěnných samolepek měkký, čímž může dojít k nárazu dětí. Nadčasové, elegantní obložení stěny a upoutá pozornost ve vašem bytě. Proto není snadné sundat, pokud je jednou nalepena na stěnu. Můžete použít nůžky, pasta se neroztrhnou zadní stranu papíru najednou, abyste podle velikosti dekorace zastřihli do svého oblíbeného vzoru nebo oblíbeného tvaru a vytvořit prostor podle vašeho přání.
ZnačkaMorNon #ad
VýrobceMorNon #ad