Top 10 Trekkingstöcke Ausziehbar – Trekingové hole

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Foxelli

#ad

Turistiku a běh s přírodními korkovými úchyty, trekking, Flip Locks, příslušenství pro 4 roční období/all-terén a taška, Foxelli Karbonové turistické hole – skládací lehké hole tlumící nárazy pro turistiku

#ad
Foxelli #ad - Nabízíme 120denní právo na vrácení zboží bez otázek společně s naší jednoroční zárukou. Každá hůl váží pouze 7, 6 oz cca 215 g, takže se můžete pohybovat rychleji a vynaložit méně energie. Extra polstrované, plně nastavitelné, že hole nedopatřením nespadnou, a nabízejí vám maximální komfort po celý den.

Nakupujte s důvěrou. Odolné a robustní turistické hole vydrží i ty nejnáročnější výlety nebo batohy. Hole jsou skládací/výsuvné od 60 cm do 140 cm a hodí se pro celou řadu velikostí těla: pánské, dámy a dokonce i děti! Ultimativní pohodlí: protiskluzové přírodní korkové rukojeti absorbují pot a vlhkost a udržují vaše ruce chladné a suché při náročných vycházkách na dlouhé vzdálenosti. Pokud se ti – z jakéhokoli důvodu – nelíbí, postaráme se o to. Nákup bez rizika: nedělejte si starosti, že promeškáte 30denní vrácené okno od amazonu.

Prodloužené, prodyšné poutka na zápěstí zajišťují, měkké manžety z pěny EVA vám pomohou při serpentinech a při náhlých změnách terénu. Karbon kromě toho tlumí nárazy a chrání klouby. Robustní uzávěry drží turistické hole pevně na místě a zabraňují jejich sklouznutí. To ti nabízí ultimativní stabilitu. 100% carbon: foxelli turistické hole známé také jako hole na nordic walking nebo trekingové hole jsou vyrobeny ze 100% karbonu, který je známý svou neuvěřitelnou lehkostí.
ZnačkaFoxelli #ad
VýrobceFoxelli #ad
Výška25
Délka2
Hmotnost0.44
Šířka2
Číslo díluHOG1
ModelkaHOG1

2. Rothwild

#ad

Rothwild Turistické hole, model Kozoroh, černé, trekingové hole z uhlíku s korkovou rukojetí, pro dámy a pány, délka 105–135 cm

#ad
Rothwild #ad - Super lehký karbon s přirozeným tlumením 225 g na hůl bez nástavců. Individuálně nastavitelné – hole lze pomocí rychloupínáku zafixovat na 105 – 135 cm vhodné pro tělesnou výšku od 1, 55 m do 1, 95 m. Kompaktně přenosná – s přepravní délkou 61 cm lze hole pohodlně připevnit zvenku na batoh. Vysoká stabilita, extrémně tichý při používání. Rozsáhlá sada příslušenství s přepravní taškou a nástavci pro všechny podklady.
ZnačkaRothwild #ad
VýrobceAlexandra Roth #ad
Hmotnost1.72

3. LEKI

#ad

Leki Tyčinky Khumbu Lite, 100–135 cm, Mango-Dark Anthracite-Black

#ad
LEKI #ad - Hmotnost páru: 492 g. Materiál tyče: Hliník. Specifická aktivita: trekking, horská turistika. Stack konstrukce: 3dílná, nastavitelná, upínací uzávěr.
ZnačkaLEKI #ad
VýrobceLEKI #ad
Výška2
Délka24
Hmotnost0.44
Šířka2
Číslo dílu65221531
Modelka65221531
Záruka0

4. Cascade Mountain Tech

#ad

Zelené, Cascade Mountain Tech Trekkingové hole – hliníkové turistické hole s nastavitelnými zámky, lze rozšířit na 137,2 cm, 2 kusy

#ad
Cascade Mountain Tech #ad - Nejvyšší komfort – korkové rukojeti nabízejí komfort, snižuje vibrace při kroku a odvádí pot. Lehké a univerzální – 295 g nebo méně než libry – naše hliníkové hole poskytují turistům, turistům, batohům, kempování a mnoho dalšího nejlepší možnou možnost pro lehkého, silného tyče.

Snadno se ovládá a je spolehlivá, aby tyč držela v požadované výšce 66 cm až 137 cm. Rozdíl budete pocítit na dlouhých vycházkách nebo každodenních procházkách. Prodloužená rukojeť eva poskytuje odlehčení pro rychlý přechod na měnícím se terénu. Naše hole jsou koncipovány tak, muže a dětí. Tyče obsahují také hroty karbidu wolframu a nastavitelné poutka na zápěstí. Sada na tipy bonus obsahuje koše na sníh, gumové špičky, gumové špičky, košíčky na písek / bláto, trekingové hole a tašku.

Rychlouzávěr a výsuvný – náš rychlouzávěr vás podpoří při všech vašich dobrodružstvích. Vysoká kvalita – vyrobeno z hliníku v letecké kvalitě, který vydrží více síly, má velmi dlouhou životnost a je důležité při turistice skalního terénu a při ledových teplotách. Stojíme za naší značkou – naše trekové hole mají jednoletou záruku výroby, dejte nám vědět, aby vyhovovaly potřebám ženy, pokud Vám můžeme pomoci při vašich trekingových potřebách nebo nahradit všechny díly za záruku.
ZnačkaCascade Mountain Tech #ad
VýrobceCascade Mountain Tech #ad
Výška26
Délka1
Hmotnost0.64
Šířka1
Číslo díluTP-AL-QL-CORK-GR-3
ModelkaTP-AL-QL-CORK-GR-3
Záruka5 year manufacturer

5. Cascade Mountain Tech

#ad

Kohlefaser Wander- oder Wanderstöcke mit schnell verstellbaren Schlössern, 2 Stück grün, Cascade Mountain Tech Trekkingstöcke

#ad
Cascade Mountain Tech #ad - Höchster komfort – korkgriffe bieten komfort, senken die vibrationen beim Schritt und leiten Schweiß ab. 227 g oder weniger als ein pfund – unsere kohlefaser-stöcke bieten Wanderer, Wanderer, Backpacker, Camper und mehr die beste Option für eine leichte, starke Stange bei der Fokussierung der Geschwindigkeit und ultraleichtes Packen.

Der verlängerte eva-griff bietet Entlastung für einen schnellen Übergang auf dem wechselnden Gelände. Leicht und kompakt. Es ist einfach zu bedienen und zuverlässig, um die Stange auf der gewünschten Höhe von 66 cm bis 137 cm zu halten. Bonus-tipp-set – inklusive schneekörbe, Gummistiefelspitzen, Gummispitzen, Sand-/Schlammkörbe, Trekkingstock-Clip und einer Tragetasche.

Schnellverschluss und ausziehbar – unser schnellverschluss unterstützt Sie bei all Ihren Abenteuern. Diese stöcke sind benutzerfreundlich für Anfänger und stark für Wanderer. Die stangen enthalten auch Wolframkarbid-Spitzen und verstellbare Handgelenkschlaufen. Hohe qualität – die stangen sind aus 100 % kohlefaser hergestellt, die für ihr geringes Gewicht bekannt ist.
ZnačkaCascade Mountain Tech #ad
VýrobceCascade Mountain Tech #ad
Výška5
Délka27
Hmotnost1.47
Šířka2
Číslo díluTP-CF-QL-CORK-3
ModelkaTP-CF-QL-CORK-3

6. Cascade Mountain Tech

#ad

Cascade Mountain Tech Nastavitelné trekingové hole z uhlíkového vlákna, lehké, držadlo, šedé, rychlouzávěr, 1 sada 2 hůlky

#ad
Cascade Mountain Tech #ad - 227 g nebo méně než jedna lisa – naše hůlky z uhlíkových vláken poskytují turistům, turistům, batohům, kempování a další. Stojíme za naší značkou – naše trekové hole mají jednoletou záruku výroby, dejte nám vědět, aby vyhovovaly potřebám ženy, pokud Vám můžeme pomoci při vašich trekingových potřebách nebo nahradit všechny díly za záruku.

Vysoká kvalita – tyče jsou vyrobeny ze 100% uhlíkových vláken, které jsou známé pro svou nízkou hmotnost. Prodloužená rukojeť eva poskytuje odlehčení pro rychlý přechod na měnícím se terénu. Naše hole jsou koncipovány tak, muže a dětí. Tyče obsahují také hroty karbidu wolframu a nastavitelné poutka na zápěstí. Snadno se ovládá a je spolehlivá, aby tyč držela v požadované výšce 66 cm až 137 cm.

Rychlouzávěr a výsuvný – náš rychlouzávěr vás podpoří při všech vašich dobrodružstvích. Lehký a kompaktní. Nejvyšší komfort – korkové rukojeti nabízejí komfort, snižuje vibrace při kroku a odvádí pot. Tyto hole jsou uživatelsky příjemné pro začátečníky a silné pro turisty. Sada bonusových tipů – včetně koše na sníh, košíčků na písek / bláto, gumových špiček, trekních stoček a tašky na přenášení.
ZnačkaCascade Mountain Tech #ad
VýrobceCascade Mountain Tech #ad
Výška2
Délka26
Hmotnost1.47
Šířka5
Číslo díluTP-CF-QL-CORK-GY-3
ModelkaTP-CF-QL-CORK-GY-3

7. ATTRAC

#ad

Hliníkové hole na nordic walking s poutky na zápěstí | zdarma – nordic walking/fitness aplikace 120

#ad
ATTRAC #ad - Možnosti tréninku – nordic walking je nejaktuálnějším trendem v oblasti sportu a fitness. I hmotnost: 205 g na hůl. Testovaná kvalita – naše výrobky jsou pravidelně testovány na kvalitu a funkčnost. S vycházkovými holemi trénujete při chůzi navíc ještě horní část těla a budete tak mít perfektní trénink celého těla.

I link interaktivní workout plakát e-mailem v potvrzení odeslání. Zvyšte svou vytrvalost, sílu a koordinaci na čerstvém vzduchu společně s přáteli a známými. Součástí dodávky jsou dva páry pěších nožek, které lze v závislosti na krajině vyměnit například za lepší držení. Vlastnosti výrobku – vycházkové hole jsou vyrobeny z hliníku a jsou proto lehké a zároveň mimořádně odolné.

Dodávka: na základě velikosti bude objednávka odeslána prostřednictvím DPD. Gumového nárazníku, dvou párů nohou + zdarma – aplikace Nordic Walking/Fitness český jazyk nelze zaručit. Produkt – 1 pár 120cm hliníkových vycházkových holí velikost není nastavitelná vč. Tréninkové efekty/úspěchy – díky průběhu pohybu se trénuje velká část svalů v těle, aniž by příliš zatěžovala klouby.
ZnačkaATTRAC #ad
VýrobcePOWRX #ad
Hmotnost0.9

8. KINGGEAR

#ad

Natürliche Anti-Schweiß-Kork-Griffe, strapazierfähiges 7075 Aluminium, leicht, für alle, zusammenklappbar, KINGGEAR Wanderstöcke – verstellbare Wanderstöcke, Trekkingstöcke mit Schnellklappverschluss

#ad
KINGGEAR #ad - Kinggear wanderstöcke – verstellbare wanderstöcke, leicht, zusammenklappbar, strapazierfähiges 7075 Aluminium, Trekkingstöcke mit Schnellklappverschluss, natürliche Anti-Schweiß-Kork-Griffe.
ZnačkaKINGGEAR #ad
VýrobceKINGGEAR #ad
Výška3.94
Délka23.62
Hmotnost0.1
Šířka1.97

9. ATTRAC

#ad

Nordic Walking hole Carbon Light s poutky na zápěstí 105 cm | ZDARMA – Nordic Walking/Fitness App

#ad
ATTRAC #ad - Součástí dodávky jsou tři páry chůzek, které lze v závislosti na krajině vyměnit například pro lepší držení. Tří párů chůzních nohou + zdarma – aplikace pro nordic walking/fitness. Ověřená kvalita – naše výrobky jsou pravidelně kontrolovány na kvalitu a funkčnost.

Vlastnosti výrobku – ultra light stick jsou z 60 % uhlíku a jsou tak velmi lehké. Možnosti tréninku – nordic walking je nejaktuálnějším trendem ve sportu a fitness. Dodávka: na základě velikosti bude objednávka odeslána prostřednictvím DPD. S vycházkovými holemi trénujete při chůzi navíc také trup a máte tak perfektní trénink celého těla.

Tréninkové efekty/úspěchy – díky průběhu pohybu se trénuje velká část svalů v těle, aniž by příliš zatěžovala klouby. Zvyšte svou vytrvalost, sílu a koordinaci na čerstvém vzduchu společně s přáteli a známými. I link interaktivní workout plakát e-mailem ve vašem potvrzení o odeslání. Výrobek – 1 pár 105 cm uhlíkových světelných holeb velikost není nastavitelná vč.
ZnačkaATTRAC #ad
VýrobcePowrx #ad
Hmotnost1.68
Číslo díluHU-XI-53

10. G2 GO2GETHER

#ad

Trekking-Wanderstöcke – Aluminium 7075 Wanderstöcke mit schnell verstellbaren Schlössern – Komfort-BMM-Griff – gepolsterter Riemen – Schneekörbe befestigt 2 Stück

#ad
G2 GO2GETHER #ad - Die stangen enthalten auch Spitzen aus Wolframkarbid. Unsere stangen sind so konzipiert, dass sie den Bedürfnissen von Frauen, mit Klappverschluss, 5 cm, Länge ausgezogen auf 134, Männern und Kindern gerecht werden.

Mit ihnen für immer auf der Straße. Einfach zu bedienenteleskop-design, einfache anpassung der höhe mit einem klick. Mit schaumstoff gepolsterter, Frauen und Kinder, automatisch verstellbarer Riemen. Hohe qualität und starker wertig hergestellt aus Aluminium in Luftfahrtqualität, das mehr Kraft standhält, ist sehr langlebig und unverzichtbar beim Wandern von felsigem Gelände und eisigen Temperaturen.

Länge eingezogen: 63, 6 cm. Hoher komfort: bmm-griff, freundlich für männer, bequem zu bedienen beim Wandern. 1 jahr Herstellergarantie. Für jedes gelände mit abnehmbaren teilen, Rucksackreisen, Schlamm-/Schneekörben, gummifüßen, Wandern, geeignet für Trekking, Touren . Komplettes set: 2 x trekkingstöcke, 2 x Spitzenschutz, 1 x tragetasche, 2 x Schlamm-/Schneekörbe, 1 x Produkthinweise.
ZnačkaG2 GO2GETHER #ad
VýrobceGotop Outdoor Products Co., Ltd #ad
Výška1.5
Délka27
Hmotnost1.5
Šířka5.5
Číslo díluG2-1707