Top 10 Schneebesen für auto – Škrabky na led

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Kungs

#ad

25 cm dlouhá, modrá, Kungs Škrabka na led MID-IS do auta

#ad
Kungs #ad - Lze prostorově úsporně uložit do boční přihrádky. 3násobně použitelné škrabky, ostré ledové zuby a rýha pro zbavení stěračů sněhu a ledu. Finská škrabka na led s ultra silnou, 10 cm širokou, otočnou škrabkou z polykarbonátu s ergonomickou rukojetí. Vyrobeno ve Finsku. Flexibilní čepel minimalizuje úsilí.
ZnačkaKungs #ad
VýrobceSinituote Oy #ad
Výška10.04
Délka1.38
Šířka4.41
Číslo dílu45682
Modelka45682
Záruka3 roky záruka

2. Kungs

#ad

Kungs Škrabka na led 45695 se sněžnými koulkami, modrá

#ad
Kungs #ad - Krabka 3 v 1. Otočná čepel se 3 hranami, ledovými zuby, rýha pro čištění stěračů. Vyrobeno ve Finsku. Tětiny šetrné k laku jsou účinné u všech druhů sněhu. Ergonomicky tvarovaná, 77 cm velká rukojeť pro optimální dosah i u velkých vozidel. Ultra silná, 10 cm široká, otočná škrabka z polykarbonátu.
ZnačkaKungs #ad
VýrobceSinituote Oy #ad
Výška30.51
Délka2.83
Hmotnost0.54
Šířka4.41
Číslo dílu45695
Modelka45695
Záruka3 roky záruka

3. Aranknew

#ad

Výsuvný kartáč na sníh se stěrkou, nákladní vozidla, otočná hlava kartáče, čisticí kartáč na auto, 112 cm, ergonomická pěnová rukojeť pro SUV, čelní sklo, Aranknew Škrabka na led na auto

#ad
Aranknew #ad - Teleskopický 81, 5 – 118 cm. Tětec na sníh snadno odstraňuje sníh a led z čelního skla, škrabka odolná proti ABS s měkkým a silným kartáčem, střechy a kapoty. Aranknew Škrabka na led na auto, ergonomická pěnová rukojeť pro suv nákladní sklo, otočná hlava kartáče, výsuvný sněhový kartáč se stěrkou, 112 cm čisticí kartáč na auto, čelní sklo.

Hlava kartáčku je otočná o 270 stupňů, 3 cm, takže můžete čistit v různých horizontálních úhlech. Ležérní cestování! lze použít také na dárky, odstranění ledu, reklamní dárky atd.

Tětec a stěrka: šířka 25, materiál pp odolný proti chladu – 30 °c, druhý konec kartáče je určen pro gumovou škrabku. Multifunkční a s dlouhou životností: 3 v 1 sněhový kartáč, řezačem ledu a odstraňovačem. Použití: zimní lopata na led a odklízení sněhu, sněhu a námrazy na okenním skle nebo vodě, sněhu a čištění karoserie.
ZnačkaAranknew #ad
VýrobceDongguan Shengya Electronic Technology Co., Ltd. #ad
Výška4.92
Délka17.13
Šířka5.31
Číslo díluAK-Snowbrush

4. Audi

#ad

Audi Originální škrabka na led multifunkční škrabka zimní škrabka péče čištění 80A096010

#ad
Audi #ad - Originální audi škrabka na led multifunkční škrabka zimní škrabka péče čištění 80A096010 .
ZnačkaAudi #ad
VýrobceAudi Original Zubehör #ad
Číslo dílu80A096010
Modelka80A096010

5. Audi

#ad

čepel škrabky zimní poškrábání 80A096010A, Audi Originální škrabka na led se smetáčkem na sníh

#ad
Audi #ad - Originální škrabka na led Audi se šlehačkou. Materiál: polykarbonát. 100% originální příslušenství Audi. Barva: červená / černá. S trojnásobně otočnou škrabkou, včetně zařízení pro uvolnění listů stěračů z ledu.
ZnačkaAudi #ad
VýrobceAudi Original Zubehör #ad
Hmotnost0.43
Číslo dílu80A096010A
Modelka80A096010A

6. SEAAES

#ad

Schneeentfernungsbürste für LKW, SEAAES 99 cm Eiskratzer und Schneebürste für Auto-Windschutzscheibe, ausziehbare und abnehmbare Schaumstoffgriff-Schneebürste mit Rakel, SUV, Fahrzeugfenster

#ad
SEAAES #ad - Robuster eiskratzer: hergestellt aus hochfestem abs-Material, scharf und stark, zerbricht und entfernt dickes Eis und Frost, bricht nicht im kalten Winter, ohne das Glas und die Farbe Ihres Autos zu zerkratzen.

Ausziehbare verdickte luftfahrt-aluminiumlegierung – verlängert von 77 cm auf 111 cm. Erreichen sie einfach Ihr Autodach für die Reinigung von schwerem Schnee. Mit schnallen-design, ohne sich Sorgen über das Einziehen der Stange machen zu müssen. Wirklich ergonomischer schaumstoffgriff – dicker und bequemer EVA-Schaum-Griff, Polsterung und geripptes Design, weicher und rutschfester Griff, hält Ihre Hände von eisiger Kälte fern.

Große bürste für schnelles celanieren: verbesserter großer 270 ° drehbarer Schneebesenkopf, mit speziell behandelten PVC-Borsten und stabilen Basen, entfernt schnell starken Schnee ohne Kratzer auf Ihrem Autolack. Kompaktes design -- kann in 3 Teile zerlegt werden, einfach einzeln zu bedienen und reduziert effektiv den Stauraum.
ZnačkaSEAAES #ad
VýrobceSEAAES #ad
Číslo díluSNB-01-UK
ModelkaSNB-01-UK

7. L & P Car Design

#ad

L&P A054 2 Stück Eiskratzer Auto Murska Messing Scheibenkratzer Auto Eiskratzer Schneekratzer Auto Messingklinge orig. Finnland Ice Scraper Car TOP Qualität 2x Farbe zufällig Schwarz Rot Blau Grau

#ad
L & P Car Design #ad - Rozsah dodávky: 2 kusy škrabky na autoskla zima – náhodná barva – černo-modrá, černo-červená nebo černo-šedá s návodem k použití, dle dostupnosti. Krabky na led murska mají špičkovou kvalitu – a úspěšně se osvědčily již více než 10 let – mezitím existuje velký výběr zimních sněhových škrábanců do auta – odmrazovače ledu – škrabka na led do auta – kvalita Made in Finsko, škrabka na led Murska je perfektním vybavením pro vaše zimní autopříslušenství.

Praktická a efektivní škrabka na čelní sklo auta s 90mm mosaznou čepelí – škrabka na led auto: mosaz je měkčí než sklo a nemůže tak poškrábat sklo – s tímto sněhovým škrabkem auto je sklo rychle bez ledu – tvrdá gumová hrana slouží jako odstraňovač jemných zbytků ledu a sněhu. Mosazná škrabka na led má gumovou stěrku a lišty na odmrazování stěračů – nezbytnost pro zimní příslušenství auta a tím i ideální doplněk pro zimní sadu auta – ušetříte čas s touto škrabkou na led mosaznou čepelí, bez ledu do auta během několika minut – super cenově výhodná alternativa k elektrické škrabce na led.

Krabka na led, metla na sníh a mnoho dalšího – přímo z finska, škrabka na sníh auta, mosazná čepel, vyvinuto a testováno v arktickém chladu ve Skandinávii s více než -40 stupňů Celsia.2 kusy škrabky na led od l&p a054 murska original made in finsko – efektivní a rychlé – ideální zimní příslušenství do auta, jako např.
ZnačkaL & P Car Design #ad
VýrobceL&P Car Design GmbH #ad
Číslo díluA054-2-W907-W908-W909-W940
ModelkaA054-2-A
Záruka1

8. LYVANAS

#ad

Vítěz testu 2023* – profesionální škrabka na čelní sklo auta "Eismonster" se setkává s nejlepší škrabkou na led v autě – špičková účinnost kombinovaná se, LYVANAS Škrabka na led do auta s rukavicí

#ad
LYVANAS #ad - V případě potřeby rozbije se svými silnými zoubky celé kousky ledu! přesně padne do každé ruky, rovnoměrně podšitá, vodotěsná, top zpracovaná a s těsným gumovým páskem: tato rukavice není horší než profesionální škrabka na led v autě, už ji nebudete muset svléknout.

Dné zdvojené práce a třísky ledu, které létají do obličeje díky klasickým rukavicím. Polstrovaná, pohodlná a protiskluzová rukojeť s podložkou na palec pro větší tlak. Etří čas a hraje bezpečně, díky vyklenuté lopatce je led odváděn ze strany skla a těla. Vítěz testu 2023 u FAZ & chip.

De. Se škrabkou na sníh lyvanas s rukavicí nemá led žádnou šanci a škrábání ledu se stane novým koníčkem. Zvoleno jako "nejlepší v rukavici"*. Tato škrabka do auta se širokou, plánovací hranou rychle a beze zbytku projde každým ledem. Jsme o naší škrabce na sníh absolutně přesvědčeni, pokud nebudeš 100% spokojený, dostaneš peníze zpět.
ZnačkaLYVANAS #ad
VýrobceLYVANAS #ad
Výška3.15
Délka13.39
Šířka4.33
Číslo díluEK3
ModelkaEK3
Zárukažádný údaj

9. Mallory

#ad

88,9 cm Farben können variieren, Mallory 996-35 Maxx Schneebesen mit Schaumstoffgriff und transparentem Aluminiumgriff

#ad
Mallory #ad - Geformter griff am bürstenkopf sorgt für zusätzliche Hebelwirkung beim Entfernen von Schnee oder Eiskratzen. 88, 9 cm länge erreicht schwer erreichbare Stellen wie die Oberseite des Fahrzeugs oder die Mitte der Windschutzscheibe. Die leichte aluminiumstange ist für alle Verbraucher einfach zu verwenden. Robuste, langlebige Borsten zum Entfernen von dickem Schnee. Konturierter Schaumstoffgriff für zusätzlichen Komfort.
ZnačkaMallory #ad
VýrobceHopkins Manufacturing #ad
Výška1
Délka35
Hmotnost0.55
Šířka5
Číslo dílu996-35
Modelka996-35

10. NANQUAN

#ad

Nastavitelná délka pro čelní sklo auta, škrabka na auto s funkcí rozbíjení ledu, stabilní škrabka na auto, škrabka na led s koštětem, Škrabka na led do auta, 2 v 1, zadní okna a boční okna

#ad
NANQUAN #ad - Vroubky na zadní straně lámou i ten nejtvrdší led v ruce. Krabka na led 2 v 1 s koštětemŠkrabka na led z kvalitního materiálu abs, díky hladkému designu nepoškodí lak ani sklo auta, kartáč na sníh pro snadné odstranění sněhu z vašeho auta, bez problémů a efektivně odstraňuje led z čelního skla, zajišťuje tak maximální bezpečnost.

Nastavitelná délkarukojeť je prodloužená teleskopická konstrukce z kovu a délku rukojeti lze nastavit 42, 5 – 65 cm. Snadné použití Škrabka na led na auto s přesnou škrabkou, hrana škrabky má speciální sklon, čímž je odstraňování ledu ještě jednodušší a rychlejší.

Všestranná škrabka na led odstraňuje jemně sníh a led, jízdní kola, šetří okna a barvu. Může čistit auta, zasněžené domy, elektrická vozidla, skleněné dveře a okna atd. Poprodejní služby jsme vždy připraveni vám pomoci, proto nás neváhejte kontaktovat v případě dotazů nebo problémů. Dosáhněte zcela jednoduše na horní stranu střechy vašeho auta.
ZnačkaNANQUAN #ad
VýrobceNANQUAN #ad
Výška3.15
Délka3.94
Hmotnost0.03
Šířka0.31
Číslo díluNQCX23
ModelkaNQCX23