Top 10 RJEU Rucksack Herren – Batohy na notebooky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. RJEU

#ad

Pánský, školní batoh černý-26 l, cestování, taška na laptop s USB nabíjecím konektorem do školy, dámský, na studium, RJEU Batoh na laptop pro 17 palců, rolovací batoh

#ad
RJEU #ad - Do zadní kapsy odolné proti krádeži lze uložit některé cennosti jako kreditní karty, peněženky atd. Nastavení usb nabíjení: s usb konektorem pro nabíjení vašeho zařízení na cestách. Decentní polstrování zad. Tento výrobek se dodává s hrudním popruhem, který rozděluje hmotnost na ramena.

Vestavěný nabíjecí kabel. Vezměte prosím na vědomí, že přístroj nemůže být automaticky napájen proudem. Popruhy jsou dobře polstrované, aby se nic netlačilo nebo neštípalo. Proti krádeži a stylový design: skládací horní díl s přezkou chrání vaše předměty. Velká kapacita: nastavitelný objem 18 až 26 litrů. Víceúčelový batoh: batoh na notebook, maminky a tatínky, denní batoh téměř všechny životní situace: cestování, škola, práce, příruční zavazadlo, univerzita, denní a víkendové výlety, jízda na kole, sport, nakupování atd.

Komfort: lehké a příjemné na nošení, protože jsou perfektně střiženy na záda a ramena. S polstrovanou přihrádkou pro notebooky do velikosti 17, včetně tašky na laptop, 3 palce a širokým pořadačem Leitz Mnoho funkčních kapes, síťované kapsy a bezpečné kapsy na zip na zadní straně zajišťuje přehlednou přepravu všech vašich věcí. Usb nabíjecí přípojka slouží pouze pro snadné nabíjení.
ZnačkaRJEU #ad
VýrobceRJEU #ad
Výška15.35
Délka4.72
Hmotnost1.54
Šířka10.63
Číslo díluZY-EJ-0826-70
ModelkaZY-EJ-0826-70

2. RJEU

#ad

Pro univerzitu, na kolo, modrý-šedý, batoh na notebook, 17,3 palců, školní batoh, teenagery, školní batoh, do práce, školu, RJEU Pánský batoh na kolečkách, cestování

#ad
RJEU #ad - Proti krádeži a stylový design: skládací horní díl s přezkou chrání vaše předměty. Usb nabíjecí přípojka slouží pouze pro snadné nabíjení. Do zadní kapsy odolné proti krádeži lze uložit některé cennosti jako kreditní karty, peněženky atd. S polstrovanou přihrádkou pro notebooky do velikosti 17, včetně tašky na laptop, 3 palce a širokým pořadačem Leitz Mnoho funkčních kapes, síťované kapsy a bezpečné kapsy na zip na zadní straně zajišťuje přehlednou přepravu všech vašich věcí.

Nastavení usb nabíjení: s usb konektorem pro nabíjení vašeho zařízení na cestách. Komfort: lehké a příjemné na nošení, protože jsou perfektně střiženy na záda a ramena. Decentní polstrování zad. Vezměte prosím na vědomí, že přístroj nemůže být automaticky napájen proudem.

Víceúčelový batoh: batoh na notebook, denní a víkendové výlety, práce, sport, jízda na kole, univerzita, příruční zavazadlo, denní batoh téměř všechny životní situace: cestování, škola, maminky a tatínky, nakupování atd. Velká kapacita: nastavitelný objem 18 až 26 litrů. Tento výrobek se dodává s hrudním popruhem, který rozděluje hmotnost na ramena. Vestavěný nabíjecí kabel. Popruhy jsou dobře polstrované, aby se nic netlačilo nebo neštípalo.
ZnačkaRJEU #ad
VýrobceRJEU #ad
Výška16.93
Délka4.92
Hmotnost1.59
Šířka12.6

3. RJEU

#ad

Práce s USB nabíjecí přípojkou, business cestovní batoh, proti krádeži, taška na laptop do školy, batoh na laptop 15,6 palců, černý, školní batoh pro chlapce a teenagery, Batoh pánský

#ad
RJEU #ad - Vysoká kvalita: batoh je vyroben z kvalitních materiálů, které mají dlouhou životnost a jsou vodoodpudivé, aby byly vaše věci chráněny před poškozením a vlhkostí. Perfektní batoh: ať už jdete do školy, pořadače, lahve na vodu, notebooky, do práce nebo na cestu, tento batoh na laptop je perfektní volbou, deštníky a mnoho dalšího, protože může snadno přepravovat všechny vaše důležité věci jako knihy, což vám usnadní a zpříjemní cestování.

Kromě toho nabízí pohodlný kanál pro nabíjení vašich zařízení. Několik přihrádek: tento batoh je vybaven mnoha přihrádkami a kapsami a hodí se pro notebooky o velikosti až 15, aby lépe uspořádaly vaše předměty. Toto provedení zlepšuje nejen praktičnost batohu na laptop, 6 palců, ale také usnadňuje používání pro uživatele.

Usb design: batoh má usb přípojku, aniž byste si museli dělat starosti, která vám umožní nabíjet baterii kdykoli a kdekoli, že vám dojde proud. Prodyšnost: ramenní popruhy a zadní část pánského batohu jsou vyrobeny z vysoce kvalitního, prodyšného textilu, který odlehčuje záda a umožňuje jej nosit po delší dobu, aniž by bolest zad. Kolní batoh má také hladký a plynulý design zipu, který vám umožňuje rychlé a snadné otevírání a zavírání, což usnadňuje jeho používání.
ZnačkaRJEU #ad
VýrobceRJEU #ad
Výška18.9
Délka7.09
Hmotnost1.7
Šířka12.6

4. RJEU

#ad

Batoh pro každodenní nošení s přihrádkou na laptop 12–17", vodotěsný a odolný proti krádeži S33-DarkGray, RJEU Batoh Rolltop pro dámy a pány

#ad
RJEU #ad - Proti krádeži a stylový design: skládací horní díl s přezkou chrání vaše předměty. Komfort: lehké a příjemné na nošení, aby se nic netlačilo nebo neštípalo. Tento výrobek se dodává s hrudním popruhem, protože jsou perfektně střiženy na záda a ramena.

Usb nabíjecí přípojka slouží pouze pro snadné nabíjení. Nastavení usb nabíjení: s usb konektorem pro nabíjení vašeho zařízení na cestách. Popruhy jsou dobře polstrované, který rozděluje hmotnost na ramena. S polstrovanou přihrádkou pro notebooky do velikosti 17, 3 palce a širokým pořadačem leitz mnoho funkčních kapes, včetně tašky na laptop, síťované kapsy a bezpečné kapsy na zip na zadní straně zajišťuje přehlednou přepravu všech vašich věcí.

Víceúčelový batoh: batoh na notebook, práce, škola, sport, jízda na kole, denní batoh téměř všechny životní situace: cestování, denní a víkendové výlety, univerzita, maminky a tatínky, příruční zavazadlo, nakupování atd. Do zadní kapsy odolné proti krádeži lze uložit některé cennosti jako kreditní karty, peněženky atd. Decentní polstrování zad. Vestavěný nabíjecí kabel. Velká kapacita: nastavitelný objem 18 až 26 litrů.
ZnačkaRJEU #ad
VýrobceRJEU #ad
Výška15.35
Délka4.72
Hmotnost1.54
Šířka10.63

5. RJEU

#ad

Batoh na notebook, pánský na univerzitu, 17,3 palců, šedá, chlapec, teenagery, RJEU Rolltop batoh pánský dámský, na kolo, cestování, školní batoh, černá, do obchodu

#ad
RJEU #ad - Do zadní kapsy odolné proti krádeži lze uložit některé cennosti jako kreditní karty, peněženky atd. Vestavěný nabíjecí kabel. Popruhy jsou dobře polstrované, aby se nic netlačilo nebo neštípalo. Decentní polstrování zad. Usb nabíjecí přípojka slouží pouze pro snadné nabíjení.

Proti krádeži a stylový design: skládací horní díl s přezkou chrání vaše předměty. Vezměte prosím na vědomí, že přístroj nemůže být automaticky napájen proudem. Víceúčelový batoh: batoh na notebook, příruční zavazadlo, maminky a tatínky, jízda na kole, denní a víkendové výlety, univerzita, sport, denní batoh téměř všechny životní situace: cestování, práce, škola, nakupování atd. Nastavení usb nabíjení: s usb konektorem pro nabíjení vašeho zařízení na cestách.

S polstrovanou přihrádkou pro notebooky do velikosti 17, včetně tašky na laptop, 3 palce a širokým pořadačem Leitz Mnoho funkčních kapes, síťované kapsy a bezpečné kapsy na zip na zadní straně zajišťuje přehlednou přepravu všech vašich věcí. Komfort: lehké a příjemné na nošení, protože jsou perfektně střiženy na záda a ramena. Tento výrobek se dodává s hrudním popruhem, který rozděluje hmotnost na ramena. Velká kapacita: nastavitelný objem 18 až 26 litrů.
ZnačkaRJEU #ad
VýrobceRJEU #ad
Výška16.93
Délka4.92
Hmotnost1.61
Šířka12.6

6. RJEU

#ad

RJEU Batoh pánský, kempování, rolovací top batoh s USB nabíjecí přípojkou na cesty, do školy, teenagery, školní batoh pro chlapce, práce černá maskování

#ad
RJEU #ad - Decentní polstrování zad. Velká kapacita: nastavitelný objem 18 až 26 litrů. Víceúčelový batoh: batoh na notebook, maminky a tatínky, jízda na kole, sport, příruční zavazadlo, práce, univerzita, škola, denní batoh téměř všechny životní situace: cestování, denní a víkendové výlety, nakupování atd.

Popruhy jsou dobře polstrované, aby se nic netlačilo nebo neštípalo. Tento výrobek se dodává s hrudním popruhem, který rozděluje hmotnost na ramena. Vestavěný nabíjecí kabel. Do zadní kapsy odolné proti krádeži lze uložit některé cennosti jako kreditní karty, peněženky atd. S polstrovanou přihrádkou pro notebooky do velikosti 17, včetně tašky na laptop, 3 palce a širokým pořadačem Leitz Mnoho funkčních kapes, síťované kapsy a bezpečné kapsy na zip na zadní straně zajišťuje přehlednou přepravu všech vašich věcí.

Komfort: lehké a příjemné na nošení, protože jsou perfektně střiženy na záda a ramena. Vezměte prosím na vědomí, že přístroj nemůže být automaticky napájen proudem. Usb nabíjecí přípojka slouží pouze pro snadné nabíjení. Nastavení usb nabíjení: s usb konektorem pro nabíjení vašeho zařízení na cestách. Proti krádeži a stylový design: skládací horní díl s přezkou chrání vaše předměty.
ZnačkaRJEU #ad
VýrobceRJEU #ad
Výška16.93
Délka4.92
Hmotnost1.54
Šířka12.6

7. RJEU

#ad

RJEU Rolltop batoh, pánský, školní batoh pro teenagery, cestování, dámský, práci, univerzitu šedá-26 l, denní batoh s přihrádkou na laptop 12–17 palců pro studium

#ad
RJEU #ad - Usb nabíjecí přípojka slouží pouze pro snadné nabíjení. Do zadní kapsy odolné proti krádeži lze uložit některé cennosti jako kreditní karty, peněženky atd. Popruhy jsou dobře polstrované, aby se nic netlačilo nebo neštípalo. Víceúčelový batoh: batoh na notebook, denní a víkendové výlety, jízda na kole, škola, sport, univerzita, denní batoh téměř všechny životní situace: cestování, práce, maminky a tatínky, příruční zavazadlo, nakupování atd.

Tento výrobek se dodává s hrudním popruhem, který rozděluje hmotnost na ramena. Komfort: lehké a příjemné na nošení, protože jsou perfektně střiženy na záda a ramena. Velká kapacita: nastavitelný objem 18 až 26 litrů. Decentní polstrování zad. Nastavení usb nabíjení: s usb konektorem pro nabíjení vašeho zařízení na cestách.

Proti krádeži a stylový design: skládací horní díl s přezkou chrání vaše předměty. Vezměte prosím na vědomí, že přístroj nemůže být automaticky napájen proudem. Vestavěný nabíjecí kabel. S polstrovanou přihrádkou pro notebooky do velikosti 17, včetně tašky na laptop, 3 palce a širokým pořadačem Leitz Mnoho funkčních kapes, síťované kapsy a bezpečné kapsy na zip na zadní straně zajišťuje přehlednou přepravu všech vašich věcí.
ZnačkaRJEU #ad
VýrobceRJEU #ad
Výška15.35
Délka4.72
Hmotnost1.63
Šířka10.63
Číslo díluZY-EJ-0826-71
ModelkaZY-EJ-0826-71

8. LOVEVOOK

#ad

15,6", cestování, do práce, velký batoh na laptop, pánský, LOVEVOOK Rolltop batoh, dámský, školní batoh na univerzitu, vodotěsný rolovací batoh, černý

#ad
LOVEVOOK #ad - Design s více kapsami: tyto batohy na laptop pro muže a ženy mají prostornou hlavní přihrádku se 4 kapsami a vnitřní kapsou na lahve na vodu. Kromě toho vám hrudní popruh může pomoci stabilizovat batoh Rolltop na zádech. Dostatek pro uložení a organizování vašich každodenních věcí.

Tento batoh se perfektně hodí jako dárek pro přátele, nakupování, do obchodu, rodinu, na univerzitu, učitele atd. Na přední straně batohu a na horní straně batohu se nachází samostatné zipy a velké otvory usnadňují uspořádání vašich věcí. Multifunkční batoh na laptop: tento stylový batoh se hodí pro mnoho příležitostí: do práce, cestování atd. Jedinečný design: zadní strana pracovní tašky je vybavena nezávislou kapsou na ochranu proti krádeži, která může chránit vaše cennosti. Rozšířená velikost: 33 x 10 x 56 cm/ 13 x 4 x 22 palců, objem: 15L-18.

Komfortní design ramenního popruhu: polstrované ramenní popruhy usnadňují zatížení vašich ramen, a posuvné hrudní popruhy vám pomohou vyrovnat hmotnost batohu a snížit zatížení vašich ramen. Velká kapacita – počítačový batoh na kolečkách: rozměry: 33 x 10 x 45 cm/ 13 x 4 x 17 palců. Design pásku na zavazadla na zadní straně batohu uvolní vaše ruce a bezpečně je zajistí na vašem kufru. Kromě toho má zadní strana batohu polstrovanou přihrádku na počítač se samostatným zipem, 6" laptop, 15, který dokáže efektivně chránit váš 14", MacBook a iPad.
ZnačkaLOVEVOOK #ad
VýrobceYIEN #ad
Výška19.69
Délka5.51
Hmotnost1.76
Šířka14.17
Číslo dílu172101MM

9. RJEU

#ad

Do práce, Pánský batoh do školy na laptop 17,3 palců, cestování, školní batoh chlapec teenager vodotěsný s USB nabíjecí přípojkou tabletem na univerzitu

#ad
RJEU #ad - Kolní batoh má také hladký a plynulý design zipu, což usnadňuje jeho používání. Usb design: batoh má usb přípojku, která vám umožní nabíjet baterii kdykoli a kdekoli, aniž byste si museli dělat starosti, že vám dojde proud. Několik přihrádek: tento batoh je vybaven mnoha přihrádkami a kapsami a hodí se pro notebooky o velikosti až 15, 6 palců, aby lépe uspořádaly vaše předměty.

Toto provedení zlepšuje nejen praktičnost batohu na laptop, ale také usnadňuje používání pro uživatele. Vysoká kvalita: batoh je vyroben z kvalitních materiálů, který vám umožňuje rychlé a snadné otevírání a zavírání, které mají dlouhou životnost a jsou vodoodpudivé, aby byly vaše věci chráněny před poškozením a vlhkostí. Kromě toho nabízí pohodlný kanál pro nabíjení vašich zařízení.

Perfektní batoh: ať už jdete do školy, do práce nebo na cestu, protože může snadno přepravovat všechny vaše důležité věci jako knihy, lahve na vodu, deštníky a mnoho dalšího, tento batoh na laptop je perfektní volbou, pořadače, notebooky, což vám usnadní a zpříjemní cestování. Prodyšnost: ramenní popruhy a zadní část pánského batohu jsou vyrobeny z vysoce kvalitního, který odlehčuje záda a umožňuje jej nosit po delší dobu, prodyšného textilu, aniž by bolest zad.
ZnačkaRJEU #ad
VýrobceRJEU #ad
Výška18.1
Délka12.2
Hmotnost1.83
Šířka6.6

10. RJEU

#ad

Batoh na laptop s přihrádkou na laptop 12–16 palců, RJEU Batoh do školy, pro dívky, dámský, práci, cestování šedý, školní batoh, teenagery, univerzitu, studium

#ad
RJEU #ad - Usb nabíjení s usb nabíjecí přípojkou pro nabíjení jiných vedete k tomu, že jdete ven. Přátelské použití pohodlné, široké, prodyšné ramenní popruhy ze síťoviny s bohatým pěnovým polstrováním uvolní vaše ramena. Rfid taška tento batoh pro ženy nabízí jednu zvláštnost: rfid pouzdro se suchým zipem.

Kapacita: 20 l. Usb nabíjecí přípojka slouží pouze pro čtení nabíjení. Celý školní batoh má 1 velkou hlavní přihrádku, 12 kapes pro uspořádání drobností, 1 RFID kapsu a 2 velké boční kapsy s gumovým páskem. Rfid ochrana chrání vaše osobní údaje před krádeží např. Rozměry: 30 cm d × 40 cm Š × 18 cm v, vhodné pro notebook až 15, 6". Velikost tento stylový dámský batoh je vyroben z vysoce kvalitní, vodoodpudivé polytkaniny.

Zabudovaný nabíjecí kabel a síťová kapsa pro Powerback. Zadní strana dívčího dospívajícího batohu má skrytou kapsu pro váš cenný předmět a popruh na zavazadla vám usnadní cestování. Kreditní karty, pasy a řidičský průkaz. Velká kapacita Široký otvor dámského batohu má kovový rám, 6" notebooky, 1 přihrádku na myš, 1 přihrádku na počítač pro 15, který se pohodlně a rychleji přepravuje.
ZnačkaRJEU #ad
VýrobceRJEU #ad
Výška15.75
Délka11.02
Hmotnost1.65
Šířka6.3
Číslo dílulaptop rucksack damen
Modelkalaptop rucksack damen