Top 10 Puzzlematte Sport 100×100 – Podložky na cvičební náčiní

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ProsourceFit

#ad

ProsourceFit Podložka na puzzle 1,2 cm silná – 4,4 m² – 12 vzájemně uchopitelných rohoží EVA – ochranná podložka na podlahu fitness pro trénink a hrací prostory – sportovní podložka – černá

#ad
ProsourceFit #ad - Ochranná podložka z umělé kůže – puzzle podložka s dlouhou životností, protiskluzovou, strukturovanými čtverci, které chrání vaši podlahu nebo koberec a poskytují pohodlnou tréninkovou podložku nebo zaměstnávají jako podložka na puzzle a slouží jako hrací podložka.

Sušte na vzduchu nebo osušte. Jako podlaha garáže nebo do fitness studií, do posilovny v domácnosti nebo jako hrací podložka pro děti. 12 dlaždic a 24 okrajů. Všestranný matný sport – vodotěsná pěnová rohož tlumící hluk se snadno čistí a výborně se hodí pro vnitřní prostory – např. Plocha gymnastické rohože 4, 4 m² – každá dlaždice měří 61 x 61 cm a je 1, 2 cm silná. Snadná instalace sportovní podložka protiskluzová – lehké pěnové dlaždice fitness podložky do sebe navzájem se dají rychle a snadno spojit a lze je tak snadno rozložit pro skladování.

Fitness podložka neobsahuje žádné jedovaté ftaláty. Vynikající alternativa ke sportovním rohožím z gumy. Držba: navlhčete měkký hadřík teplou vodou a domácím nebo mycím prostředkem a otřete dlaždice. Vysoce kvalitní pěnové desky eva – vysoce hustá pěna eva nabízí vynikající podporu a polstrování.
ZnačkaProsourceFit #ad
VýrobceProsourceFit #ad
Výška0.5
Délka24
Hmotnost4.4
Šířka24
Číslo dílups-2301-pzzl-black-48
Modelkaps-2301-pzzl-black-48
ZárukaLimited lifetime warranty.

2. BalanceFrom

#ad

Gymnastik und Heim-Fitnessstudio, Training, Blau, 1,27 cm dick, 48 Quadratmeter, BalanceFrom Puzzle-Trainingsmatte mit ineinandergreifenden EVA-Schaumstoff-Fliesen für MMA, schützender Bodenbelag

#ad
BalanceFrom #ad - Die ineinandergreifende funktion und das geringe Gewicht machen die Montage sehr einfach. Alle echten balance from produkte sind mit einer 100% Zufriedenheitsgarantie und 2 Jahre Garantie abgedeckt.

Die feuchtigkeitsbeständige Technologie macht die Matte leicht mit Seife und Wasser zu reinigen. Die balance from Puzzlematte wird exklusiv von Balance aus Amazon hergestellt. Maße je fliese: 61 cm b x 61 cm l | stärke – 1/2 zoll | fliesen-menge – 12 | End-Ränder Menge – 24 | Abdeckungsfläche – 48 Quadratmeter. Außergewöhnliche widerstandsfähigkeit ermöglicht es Ihnen, Ihr Gleichgewicht bei jedem Übungsstil zu halten. Kundenzufriedenheit ist unsere oberste Priorität. Mit doppelseitiger, hochdichter eva-schaum-anti-rutsch-Oberfläche polstert die 1, Hüften, 27 cm dicke Premium-Matte bequem Wirbelsäule, Knie und Ellbogen auf harten Böden.
ZnačkaBalanceFrom #ad
VýrobceBalanceFrom - Exercise & Fitness #ad
Výška0.5
Délka24
Hmotnost8
Šířka24
Číslo díluBFPM-2PKBL
ModelkaBFPM-2PKBL

3. ProsourceFit

#ad

Ineinandergreifende Fliesen zum Schutz, EVA-Schaum, gepolsterte Workout-Bodenbelag für Zuhause und Fitnessgeräte, ProsourceFit Extra dicke Puzzlematte 2,5 cm, grau

#ad
ProsourceFit #ad - Zusammengebaut 6 ineinundergreifende Stücke decken 24 Quadratfuß. Kann fitnessgeräte und starker Nutzung stundhalten. Wasserabweisend, geräuschdämpfend und leicht zu reinigen. Leicht zu montierender, leichter Trainingsboden. Strukturierte oberfläche hat ein weiches Gefühl mit rutschfester Traktion.
ZnačkaProsourceFit #ad
VýrobceProsourceFit #ad
Výška1
Délka24
Hmotnost4.94
Šířka12
Číslo dílups-2296-hdpm-grey
Modelkaps-2296-hdpm-grey

4. HS HOP-SPORT

#ad

Ochranná podlahová rohož Hop-Sport z PVC, podložka a ochranná rohož pro fitness a sportovní vybavení ve třech velikostech na výběr, 220 × 110 cm, tloušťka 0,6 mm

#ad
HS HOP-SPORT #ad - Protiskluzová – naše ochranná rohož je díky své povrchové úpravě a povrchové ražbě obzvlášť protiskluzová a omyvatelná. Etří podlahu – rohož chrání obzvláště citlivé podlahy před poškozením a poškrábáním při tréninku doma – ideální do pronajatých bytů.

Ochrana proti hluku – odolný pvc materiál pohlcuje zvuk a minimalizuje tak hluk při fitness tréninku, takže nebude rušit vaše okolí. Technické údaje – naše ochranná podložka je k dostání ve třech různých velikostech: 120 x 60 cm, 160 x 70 cm a 220 x 110 cm s tloušťkou 6 mm. Díky pvc je podložka extrémně robustní, odolná a odolná proti roztržení. Dlouhá životnost – perfektní volba materiálu zajišťuje dlouhou životnost pro vaše fitness studio doma.
ZnačkaHS HOP-SPORT #ad
VýrobceHop-Sport #ad
Výška0.24
Délka86.61
Hmotnost8.82
Šířka43.31
Číslo díluFR_5902308218796
ModelkaHS-C022FM

5. ScSPORTS

#ad

Podlahová rohož, ScSPORTS® Ochranná rohož – protiskluzová, rotoped 160 × 80 × 0,6 cm, multifunkční podložka, tlumí zvuk, běžecký pás, výběr velikostí – podložka, ochranná rohož pro fitness přístroje

#ad
ScSPORTS #ad - Ochrana: multifunkční podložka od scsports chrání vaši podlahu před poškrábáním a zajistí, že vaše tréninková místnost zůstane bez nehezkých skvrn. Mnohostranně použitelná: tato podložka chránící podlahu byla určena pro různé fitness přístroje, jako jsou běžecké pásy, rotopedy a lavice, a hodí se tak pro každou domácí gymnastiku.

Protiskluzová: podlahová rohož má protiskluzovou gumovou konstrukci, jak intenzivní je vaše cvičení, která vám nabízí výjimečnou stabilitu. Odolná: protože je rohož vyrobena z odolného nbr materiálu kaučuk, vydrží každodenní namáhání tréninku a poskytuje trvalou ochranu a podporu pro vaše fitness přístroje.

Bez ohledu na to, tréninkové přístroje zůstanou bezpečně na svém místě. Tlumení: zažijte efektivnější trénink, protože tato podložka šetrná k podlaze absorbuje hluk, vibrace a stres a zajišťuje tak příjemné fitness prostředí.
ZnačkaScSPORTS #ad
VýrobceScSPORTS #ad
Výška0.24
Délka62.99
Šířka31.5
Číslo dílu10003428
Modelka10003428
ZárukaBez záruky.

6. Meisterhome

#ad

Meisterhome 60 × 60 × 1 cm – 21 kusů – 7,56 m² – černá sada ochranných rohoží puzzle podložka ochrana podlahy – puzzle ochranné podložky | fitness podložka podložka na cvičení sportovní podložka

#ad
Meisterhome #ad - Protiskluzový a tlumí vibrace: ražený protiskluzový povrch dobře drží a může snížit riziko uklouznutí při cvičeních jako jóga a pilates. Chraňte své podlahy: ideální jako podlahová krytina pro fitness a gymnastické prostory, sklep, sportovní vybavení, garáže, pracovní prostředí, herny, bazén atd.

Jednoduchá montáž: lehké díly puzzle lze rychle a jednoduše spojit a pro rychlé skladování snadno rozložit. Barva tardis-blue/ antracitová / černá materiál EVA pěna, voděodolná, tlumí nárazy a má dlouhou životnost. Okrajových dílů. Prémiový materiál: materiál rohože se skládá z vysoce elastické pěny eva a povrchová pěna je odolná proti opotřebení a tlaku, čímž lze lépe unést hmotnost sportovního vybavení a lidského těla. Ochranné rohože á 60 x 60 x 1, tepelně izolační, tlumí zvuk, 0 cm vč.
ZnačkaMeisterhome #ad
VýrobceMeisterhome #ad
Výška0.39
Délka23.62
Šířka23.62

7. Sporttrend 24

#ad

181 cm, 220 cm k rozvinutí v černé barvě, podlahová rohož, Sporttrend 24® Podložka 120 cm, tloušťka 1,2 cm | podložka na běžecký pás, ochranná rohož, 160 cm

#ad
Sporttrend 24 #ad - Rohož je vyrobena z kvalitního a robustního PVC. Slouží jako ochrana podlahy pod sportovním vybavením, absorpce hluku, zabraňuje sklouznutí přístrojů a odpuzuje vodu/pot. Podložka v černé barvě 120 × 60 × 1, 2 cm je optimální podložka pro soukromé i fitness studium. Rohož spojuje mnoho věcí. Naši odborníci vám rádi zodpoví 24/7 v případě dotazů týkajících se výrobku; jakož i dalších dotazů a rádi vám poskytnou tipy nebo pomoc. 1x podložka k rozvinutí 120x60x1, 2cm.
ZnačkaSporttrend 24 #ad
VýrobceSporttrend 24 #ad
Výška0.05
Délka47.24
Hmotnost0.51
Šířka23.62
Číslo dílu100335
Modelka100335

8. Kinetic Sports

#ad

černá, ochranná podložka na podlahu, podložka na jógu, stabilní a protiskluzová, domácí trenažér – tloušťka 6 mm, Kinetic Sports Ochranná podložka na běžecký pás

#ad
Kinetic Sports #ad - Detaily výrobku: celkový rozměr d × š 170 × 80 cm, tloušťka materiálu 6 mm, materiál: polyvinylchlorid PVC, černá. Velmi důležité, silná odolná multifunkční rohož bez zápachu nepáchne chemií jako u jiných konkurenčních výrobků. Lze použít jako podložku pod běžecký pás, pilates.

Samozřejmě je můžete použít také na jógu nebo pilates nebo trénink celého těla. Tuto podložku lze ideálně použít jako podložku pro fitness přístroj, běžecký pás nebo pro cvičení. Stabilní ochrana podlahy: 6 mm silná ochranná vrstva podložky optimálně chrání podlahu před poškrábáním, otisky, posilovací lavici, nečistotami nebo jiným poškozením. Kromě toho je rohož bez ftalátů a je proto zdravotně nezávadná. Mnoho možností použití: hledáte protiskluzovou fitness podložku nebo gymnastickou podložku na doma, podložku na veslovací trenažér atd.

Pak je tato tréninková podložka od Kinetic Sports přesně to pravé. Odolná a protiskluzová: díky lehce zdrsněné struktuře povrchu získá váš sportovní přístroj větší stabilitu a neklouže. Multifunkční podložka nepropouští pot a vodu a lze ji snadno čistit vlhkým hadříkem. Tato multifunkční je pachově neutrální a tlumí zvyky, velmi vhodné také na jógu, podložku na crossový trenažér, zatímco trénujete na podložce. Méně hluku: fitness podložka tlumí zvuk a snižuje hluk během tréninkových cvičení.
ZnačkaKinetic Sports #ad
VýrobceKinetic Sports #ad
Výška0.24
Délka66.93
Hmotnost5.29
Šířka31.5
Číslo díluPFM06.80170
ModelkaPFM06.80170

9. Yes4All

#ad

Podložka na puzzle, podložka na jógu, tělocvična, prémiová ochranná podložka, sportovní náčiní, podlahová rohož, ochrana podlahových dlaždic, Yes4All Sada 60 × 60 cm, fitness podložka, 6/12/30, gymnastická podložka, gumová podložka, sportovní podložka

#ad
Yes4All #ad - Mats, pěnové dlaždice, posilovací rohož, gym flooring, podlahové rohože, pěnové podložky, blokovací pěnové dlaždice, interlocking podlahové rohože, fitness zařízení, domácí gymnastika, rohož na podlahu. Thththing on the podlaha po dokončení shower - put pod bazénem/paddling pool outdoor to prevent sharp things – Use the Foam podložky jako tent carpet/kempinková podložka tak vaše sezení může být pohodlnější.

Snadné přiřazení 5 minut: lehké kusy lze snadno připojit a rozložit za 5 minut. Clean & soft ground under the playpen for dog. Rozšířený matný design redukce hluku se snadno čistí a je ideální pro pěnové podlahy, cvičební podložka, gymnastická podložka, cvičební podložka, mats, cvičební mat, gymnastická podložka, fitness podložka, podlahové rohože.

Trvanlivý povrch absorbuje nárazy a poskytuje měkký pocit při cvičení, komfortní oblast workout – a combination of high density EVA pěna a cvičná podložka pro podporu a údržbu. Kryt 2, 2 m²: včetně 6 tiles. Multifunkční: - chraňte podlahu a zabraňte hluku před těžkým fitness vybavením jako treadmill, dumbbells, fitness bikes, weight plates, kettlebells. Rozměry každé dlaždice 60, 9 cm d x 60, 9 cm Š x 1, 1 cm V – Tlusté mimo hlavní bod textury. Ideální pro domácnost, do školy, garáže.
ZnačkaYes4All #ad
VýrobceYes4All #ad
Výška0.43
Délka24
Hmotnost4.61
Šířka24
Číslo díluHQKY
ModelkaHQKY

10. 66Fit

#ad

66FIT unisex rohože Eva pro dospělé, 60 × 60 cm × 13 mm, 4 kusy, černo-černá

#ad
66Fit #ad - Vyrobeno z velmi husté pěny EVA – trvanlivá a praktická. Kombinace několika podložek na puzzle zvětšuje plochu podle potřeby. Ideální pro použití pod fitness přístroji nebo také na podlahovém cvičení – doma nebo ve fitness studiu. 66fit puzzle z matného puzzle se skládá ze 4 vzájemně zapadajících dílů, které vytvářejí celkovou plochu 1, 44 m2. Snadno čistitelné, protiskluzové, vodoodpudivé gymnastika.
Značka66Fit #ad
Výrobce66Fit #ad
Výška0.67
Délka23.62
Hmotnost3.53
Šířka23.62
Číslo díluBP-LT-6613
ModelkaBP-LT-6613