Top 10 Pure For Men – Pánské peněženky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. BULL GUARD

#ad

SDFG-69YH, RFID kožená peněženka, s okénkem na vyklápění, pro muže, k vyklápění, ve vintage hnědé, lesní hnědá hnědá

#ad
BULL GUARD #ad - To je normální a při použití se vaše náprsní taška změkčí, která je rovněž luxusní a má dlouhou životnost. S velkým úložným prostorem a jednoduchým přístupem byla tato skládací taška vyrobena pro efektivitu a dodatečnou kapacitu. Pokud byste však z nějakého důvodu nebyli spokojeni, kterou preferujete.

Jsme velmi vážně s osobní bezpečností našich zákazníků, že přeruší rádiové vlny skeneru. Jedinečná a lehká: s rozměry 8, 9 x 10, 8 cm je naše tradiční pánská peněženka lehká a kompaktní a přesto nabízí mnoho místa a kapacity. V průběhu času bude vaše peněženka měkká, pravá hovězí kůže: protože si zasloužíte nejlepší řemeslné umění, dokonale se přizpůsobí vaší kabelce, po čase se vytvoří charakter. Vážíme si našich zákazníků a vaše spokojenost je naší nejvyšší prioritou. Nabízíme vám plnou náhradu za peníze nebo bezplatnou náhradu, že budete naše dvojnásobná náprsní taška milovat a používat je na nadcházející roky.

Inteligentní design: tato skládací peněženka pro muže má jedinečný snadno ovladatelný a přepravovaný design s působivou úložnou kapacitou: 1 průhledné průkazy, 3 snadno přístupné přihrádky na karty s otvorem pro palec, outdoor, sport, 2 zasouvací přihrádky. Byla vyvinuta pro muže na cestách, prvotřídní kvalita, který oceňuje krásnou estetiku, pohodlné pouzdro na karty nabízí místo pro všechny vaše cennosti na cestách, při práci nebo při sportu nebo v přírodě. Pak vezmete tuto krásu přímo zpět k executive setkání nebo schůzce.
ZnačkaBULL GUARD #ad
VýrobceBULL GUARD #ad
Výška3.74
Délka0.79
Hmotnost0.31
Šířka4.72
Číslo díluSDFG-69YH
ModelkaSDFG-69YH

2. VISCONTI

#ad

S, Světle hnědá – rybí, Peněženka, VISCONTI, Pánská peněženka z pravé kůže, 707, přihrádky na kreditní karty a s dárkovou krabičkou, Shield, lovecký styl, Kůže

#ad
VISCONTI #ad - Všechny produkty jsou dodávány v pěkné dárkové krabičce. Tato elegantní a kompaktní peněženka perfektně padne do každé kapsy. Popis: není použitelná, uzávěr: Není k dispozici. Velikost: v 9, Š 10, 5, H 2 cm. Přihrádky: 2 přihrádky na bankovky + 5 držáků na kreditní karty + 1 přihrádka na okno/občanský průkaz + 1 přihrádka na mince se zipem + 1 otevřená přihrádka.
ZnačkaVISCONTI #ad
VýrobceVISCONTI #ad
Výška3.54
Délka0.79
Hmotnost0.18
Šířka4.13
Číslo díluqb-syz703
Modelka5060274974136

3. BULL GUARD

#ad

Vollnarbenleder, Kreditkartenetui, RFID-blockierende, zweifache Brieftasche für Herren mit 2 Ausweis-Fenstern, großes Fassungsvermögen

#ad
BULL GUARD #ad - Wenn sie nicht vollständig in unsere RFID-blockierenden Brieftaschen für Männer verliebt sind, bis Sie es sind! Wir sind nicht zufrieden, dass sie Bull Guard für Ihre Brieftasche wählen und wir schätzen Sie als Kunden. Inklusive einer eleganten Geschenkbox, Sohn oder Bruder. Hochwertige verarbeitung: geschmeidig, nichts geht über vollnarbenleder.

Egal ob sie quer über das gelände oder über die Straße reisen, lassen Sie sich nicht ungeschützt. Ein luxuriöses geschenk: zeigen sie ihre wertschätzung mit etwas, Vater, ob sie ihrem vater für ein leben lang liebe danken oder einen Moment mit Ihren Trauzeugen an Ihrem Hochzeitstag teilen, Ehemann, das er jeden Tag benutzen wird. Jede unserer rfid geldbörsen für Herren ist mit echtem Leder handgefertigt und dicht vernäht. Bietet platz für bis zu 10 kreditkarten mit zwei leicht zugänglichen Steckplätzen für Ihre am häufigsten verwendeten Karten, in Reichweite. Premiumsicherheit: verhindern sie diebe auf ihre privaten informationen zugreifen.

Risikofrei: wir schätzen sie, kontaktieren sie uns und wir werden ihnen die möglichkeit einer vollen rückerstattung oder Ersatz geben. Egal, überraschen sie ihren Freund, diese Leder-Geldbörse ist ein einzigartiges und praktisches Geschenk. Hohe kapazität: wir haben eine doppelte brieftasche geschaffen, was sie brauchen, wie sie brauchen, die so viel hält, einem zweiseitigen Klappfenster für 2 Ausweise und zwei Geldfächer. Wir überprüfen dann jedes portemonnaie individuell, langlebig und fein verarbeitet, Ihr Geld zu sichern, wählen Sie die Marke, dass die Qualität lange hält.
ZnačkaBULL GUARD #ad
VýrobceBULL GUARD #ad
Výška4.53
Délka0.39
Šířka3.74

4. Wolfstrøm

#ad

RFID Blocker I dámská a pánská peněženka malá I držák na kreditní karty pánská malá, 00 Classic Black,, Wolfstrøm Slim Wallet 'Svente' I 11 karet Mini peněženka pánská malá s přihrádkou na mince

#ad
Wolfstrøm #ad - Související pojmy: tenké pouzdro na karty s přihrádkou na mince doplňky průkaz totožnosti pouzdro na kreditní karty pánská peněženka malá kožená peněženka slim peněženka s přihrádkou na mince pánská malá kapsa na karty rfid ochrana.

Malé mince kreditní karty držák na karty peněženka pánská kožená peněženka peněženka pánská 10 6 8 12 karet peněženka pánská kožená portmonai peněženka na karty pánská malá peněženka na výšku. Pánské peněženky pánská peněženka karta peněženka malá mince euro pravá kůže peněženka malá peněženka s přihrádkou na mince peněženky peněženka pouzdro na karty pánské s přihrádkou na mince přihrádky na karty nfc. Dámská peněženka minimalist kožená nano slim-peněženka pánská peněženka dámské gelové peněženky ochranné pouzdro na šekové karty pouzdro na kreditní karty pouzdro na kreditní karty pouzdro na kreditní karty obal na kreditní karty mini peněženka peněženka košile.

Malá pánská peněženka na drobné přihrádky na karty pouzdro na kreditní karty s přihrádkou na mince peněženka s přihrádkou na mince mini peněženka mini peněženka pánská mini peněženka černá tmavě šedá.
ZnačkaWolfstrøm #ad
VýrobceWolfstrøm #ad
Výška3.94
Délka0.67
Hmotnost0.12
Šířka2.68
Číslo díluWolfstrøm Geldbörse Svente 0050607X
ModelkaWolfstrøm Geldbörse Svente 0050607X

5. VISCONTI

#ad

VISCONTI Atelier Sammlung Hector Leder Wallet RFID AT62 Bräunungs Tan

#ad
VISCONTI #ad - Blinder mit dem visconti-logo geprägt. Qualität seidig Paisley Futter und Luxus Präsentation Geschenkbox. Dieses produkt verfügt über rfid-blockierende technologie, die auf die Daten kontaktlos Debit- / Kreditkarten keine Sicherheitszugangskarten, während dieser Karten enthalten unbefugten Zugriff verhindert wird in der geschlossenen Position enthaltenen.

2 tiefe Abschnitte für banknotes. Coin schnitt mit Druckknopfverschluss. 2 steckfächer für Quittungen / zusätzliche Karten. 8 kreditkartenfächer und 3 id / foto fenster. Brüniert schneidiges lederportemonnaie 9. 5cm x 12cm x 3cm. The kanten jedes portemonnaie einzeln mit Wachs poliert und Ölen eine wirklich einzigartige Finish geben. Kartenabschnitt sicher verwahrt wird durch eine Lederlasche mit Druckknopfverschluss. Vertikale Reißverschlusstasche.
ZnačkaVISCONTI #ad
VýrobceVisconti #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0.45
Šířka0
Číslo díluAT62

6. S S SHACHI

#ad

Reine, 3,75 x 5 x 0,75, echte Premium-Kuh, zweifach gefaltet, schmal, chromfreies Nappaleder, handgefertigt, SS SHACHI RFID-geschützte, Hellbraun

#ad
S S SHACHI #ad - Multifunktionale fächer: 10 kartenfächer, hochzeit, reisen, geschäft, einkaufen, vatertag, Geburtstag, büro, geschenke für männer - trauzeugen, 6 Einsteckfächer, 1 durchsichtiges Ausweisfenster in Ihrer Brieftasche; Kompakte und geräumige Geldbörse.

Rfid-schutz: fortschrittliche rfid-sicherheitstechnologie, hergestellt aus einem einzigartigen Metallverbundstoff, schützt die sensiblen Informationen Ihrer Kredit- und persönlichen Karte vor unbefugten Scans. 100 % reines echtleder: handgefertigt von professionellen Handwerkern; Wunderschön gearbeitete Geldbörse, die mit dem Alter besser wird. Farbe: ebenholzschwarz; produktabmessungen l x b x H: 3, 75 x 5 x 0, 75. Anlass: party, 1 reißverschlusstasche, 2 Bargeld- und Geldscheinfächer, Jubiläumsgeschenke usw.
ZnačkaS S SHACHI #ad
VýrobceSHACHI SPARKERS PRIVATE LIMITED #ad
Výška0.3
Délka1.48
Hmotnost0.29
Šířka1.97
Číslo díluUK-SH-FC78694-Tan
ModelkaLeather Wallet

7. BULL GUARD

#ad

Für Herren mit Ausweisfenster, Bull Guard RFID-börse aus echtem Leder, dreifach gefaltet, Geheimtasche

#ad
BULL GUARD #ad - Wir sind sehr ernst mit der pers枚nlichen Sicherheit unserer Kunden, indem sie die Funkwellen der Scanner unterbrechen. Blockierungstechnologie: bewahren sie ihre daten, der effektiv verhindert, weshalb unsere brieftasche mit modernstem RFID-Schutz ausgestattet ist, dass Diebe elektronisch auf Ihre pers枚nlichen und finanziellen Informationen zugreifen, pers枚nliche Informationen und Identit盲t jederzeit sicher und sicher auf.

Unsere brieftasche sch眉tzt Ihre Wertsachen zu jeder Zeit. International products have separate terms, including fit, are sold from abroad and may differ from local products, and language of product, age ratings, labeling or instructions.
ZnačkaBULL GUARD #ad
VýrobceBULL GUARD #ad
Hmotnost0.26
Číslo díluTrifold
ModelkaTrifold

8. DONBOLSO

#ad

Nappa černá, Up to 11 Cards, Bez přihrádky na mince, Vintage, Wallety Leather, DONBOLSO Wallety NextGen Card Holder with Coin Compartment, RFID Protection

#ad
DONBOLSO #ad - Vždy bezpečné – naše pouzdro na kreditní karty pro minimalisty je vybaveno nfc guard, aby vaše peníze na vaší kreditní kartě a platební kartě chránily před krádeží dat. Kvalitní – moderní a kompaktní peněženka z pravé kůže je úzká, elegantní a jednoduchá a hodí se tak ideálně k minimalistickému životnímu stylu.

Darujte ušlechtilou peněženku! Nechte silnou peněženku doma a buďte opravdu chytrí. Rozměry 9 x 7, 1 x 2 cm. Muži dnes upřednostňují něco malého tenkého – plochého, robustního a moderního. Minimální úsilí – maximální užitek! nápad na dárek – ještě nic pro otce, bratra nebo manžela? chybí vám opravdu dobrý nápad jako dárek k narození nebo k Vánocům? Už nepřemýšlejte a obdarujte je perfektním doplňkem do kapsy kalhot.

Díky malé, ploché peněžence na karty zmizí drobné mince a karty kompletně v kapse kalhot a promáčklé kapsy jsou minulostí! Tak jde držák karet dnes! Tenká a kompaktní – tato tenká, malá peněženka pojme mnoho karet jako kreditní karty a šekové karty. Jednoduché – bankovky všeho druhu můžete obsluhovat v rozloženém stavu.
ZnačkaDONBOLSO #ad
VýrobceDONBOLSO #ad
Výška0.08
Délka0.35
Hmotnost0.13
Šířka0.28
Číslo díluNextGen
ModelkaNextGen

9. BULLCAPTAIN

#ad

Mehrere Kreditkartenfächer, Small, Einfachheit, BULLCAPTAIN Herren-Geldbörse aus echtem Leder, sicherer Reißverschluss, mit Reißverschluss, Braun, RFID-blockierend

#ad
BULLCAPTAIN #ad - 100 % echtes leder: diese geldbörse ist aus feinster schicht Rindsleder. Eine gute wahl, um es an Freund, Großvater oder Ihr eigenes Abschlussgeschenk zu geben. Wann immer sie ein Problem mit der Geschenkselektivität eines Mannes haben. Es verleiht dem geldbeutel seine natürlichen Eigenschaften, strapazierfähige Oberfläche und reine Textur.

Es verleiht uns einen eleganten Stil. Ausgezeichnetes design: es verfügt über einen hochwertigen metall-reißverschluss, einen dreiseitigen Reißverschluss und einen Lederreißverschluss. Geldbörse mit mehreren kartenfächern: größe 11, 1 externer kartenhalter, 4 x 9, 4 x 2 cm. Brieftasche bietet Sicherheit und Privatsphäre. Es ist bequem, dass Ihre Wertsachen aus Ihrer Brieftasche fallen.

Eine weitere schutzschicht, Dinge mitzunehmen, und es kann auch verhindern, sehr praktisch. Es kann ihre bedürfnisse bei jeder Gelegenheit erfüllen. Es enthält 12 interne kartenfächer, 2 große Geldfächer und 1 Ausweisfenster. Diese brieftasche sollte Ihre beste Wahl sein. Klares layout und doppelt faltbares Design bieten Ihnen gute Organisation und Sicherheit. Ideales geschenk: dies ist eine praktische brieftasche, vater, die für jeden auf der Reise unverzichtbar ist.
ZnačkaBULLCAPTAIN #ad
Výrobcebullcaptain #ad
Výška4.5
Délka0.8
Hmotnost0.24
Šířka3.7
Číslo díluQB045
ModelkaQB-045

10. PELLE TORO

#ad

Geldbeutel mit RFID Schutz, Kartenetui Mini, Portemonnaie Männer Klein, Schwarz, Nappa-Leder Geldbörse Herren und Damen, PELLE TORO® Minifold Slim Wallet, Kreditkartenetui Brieftasche

#ad
PELLE TORO #ad - Perfektes geschenk in einer holzkiste! diese wunderschöne ledergeldbörse ist das ideale Geschenk. Karten mit Zufallssignalen z. Und keine lästigen Beulen! Minimalistisches portemonnaie traditioneller handarbeit.

Hohe kapazitÄt - die kleine Brieftasche verwendet intelligente Schichten und ein einzigartiges Design, um 9 Karten aufzunehmen. Ein unboxing wie kein anderes. B. Hotelkarten können nicht gesperrt werden. Uber minimalistische geldbÖrse - 10 mm dünner Kartenhalter, der sich leicht in jede Tasche ein- und ausstecken lässt. Rfid-brieftasche - sicher für kredit- und Debitkarten. Aus nappaleder der güteklasse A1+ für eine Lebensdauer von 7+ Jahren.
ZnačkaPELLE TORO #ad
Výška0.39
Délka4.33
Hmotnost0.07
Šířka3.15
Číslo díluHU-XI-154
ModelkaHU-XI-154