Top 10 Lichtdusche Gegen Depressionen – SAD světla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Beurer

#ad

S variabilním stojanem a taškou, Beurer TL 30 denní světlo, intenzita světla cca 10 000 luxů ve vzdálenosti 10 cm, zdravotnický prostředek s technologií LED, simulace denního světla, blikání a bez UV

#ad
Beurer #ad - Obsah dodávky: denní světlo tl 30, variabilní stojan, úložný vak, agregát, návod k použití. Certifikovaný lékařský produkt má mimořádně rovnoměrné osvětlení pomocí energeticky úsporné technologie LED a lze jej ovládat pomocí pohodlného ovládání jedním tlačítkem.

Díky variabilně nastavitelnému podstavci lze TL 30 používat ve formátu na výšku a na šířku. S osvětlovací oblastí 20 x 12 cm, hmotnost produktu cca 330 ga praktický úložný vak, můžete si s sebou vzít lampu všude. Denní lampa s intenzitou světla 10 000 luxů ve vzdálenosti přibližně 10 cm pro simulaci denního světla v případě nedostatku světla v temných dnech.

Wellness - světlo v praktickém formátu tabletu je ideální pro pracovní stůl i na cestách. Světelná sprcha s umělým denním světlem pomáhá proti nevyváženosti, depresivní náladě, energii a nedostatku jízdy a místo toho zajišťuje pozitivní náladu.
ZnačkaBeurer #ad
VýrobceBeurer #ad
Výška9.29
Délka6.14
Hmotnost1.65
Šířka1.02
Číslo díluTL 30
Modelka608.05

2. Sotipevs

#ad

Denní světlo, dotyková lampa, LED světelná terapie bez UV záření, Sotipevs Lampa pro denní světlo 15000 Lux, lampa na sluneční světlo, plnospektrální lampa pro domácnost/kancelář

#ad
Sotipevs #ad - Asovač a funkce paměti – se 6 druhy časovačů se světlo po uplynutí časovače automaticky vypne a velmi dobře se hodí pro čtenáře před spaním. Přenosný a závěsný – stojan otočný o 180° s otvory pro zavěšení lze libovolně umístit na psací stůl nebo zavěsit na zeď. Kompaktní, takže si můžete užívat teplé světlo kdykoli doma, symetrická čtvercová konstrukce, snadno se přenáší, v kanceláři nebo na cestách.

Pokud to není potřeba, můžete funkci časovače na 2 sekundy zrušit stisknutím a podržením tlačítka časovače. 3 teploty barev – s rozsahem 3000 k/4500 k/6000 k má 3 barevné teploty pro splnění vašich potřeb: studená bílá pro použití v kanceláři, kuchyni a obývacím pokoji pro osvěžení; teplá bílá pro použití ve studiu pro ochranu vašich očí; a teplé žluté světlo pro použití v ložnici nebo v zimě pro vytvoření příjemné atmosféry.

Vezměte prosím na vědomí, že byste se na světlo neměli dívat přímo. Lampa pro denní světlo 15000 luxů – lampa poskytuje až 15 000 luxů pro efektivní, bezpečné a přirozené světlo. Funkce paměti ukládá naposledy nastavenou teplotu barev a nastavení jasu, takže světla můžete rychle zapnout a zapamatovat si své preference. 5 nastavitelných jasů – sluneční lampa nabízí 5 stupňů jasu 20, 0 % – 100, 0 % pro maximální komfort a přizpůsobivost bez poškození očí. Je zcela bez blikání a chrání oči LED osvětlením.
ZnačkaSotipevs #ad
VýrobceSotipevs #ad
Výška7.48
Délka0.43
Hmotnost0.99
Šířka6.3

3. Top Life

#ad

6.000 Lux, Vollspektrum, Top Life Lichttherapielampe 15.000 Lux – Leistungsstarkes Licht für besseres Wohlbefinden – Einstellbare Tageslichtlampe mit 3 Intensitäten 10.000 Lux

#ad
Top Life #ad - Einstellbar und transportbar – neben dem einzigartigen 15. 000-lux-modus können sie zwei weitere intensitätsstufen wählen: 10000 lux und 6. 000 lux lichtstärke bei 10 cm. Sein verstellbarer ständer ermöglicht es Ihnen, wenn Sie lesen, ihn horizontal oder vertikal zu verwenden.

100 % der uv-strahlen werden gefiltert, 5 meter kabel, um die Lampe überall zu verwenden. Jeden tag bekämpft es Ihre Energieknappheit, macht Sie wacher und hebt Ihre Stimmung. Achtung, um schädliche Auswirkungen auf Augen oder Haut zu vermeiden. Ihre express-lichtkur – im vergleich zu einer 10000-lux-lichttherapie ermöglicht die intensität von 15. 000 lux kürzere sitzungen oder ermöglicht es, weiter von der Lampe entfernt zu sein. Diese vollspektrumlampe nutzt die Kraft des Tageslichts, wenn das Licht fehlt.

Leicht zu transportieren, ist diese Lichttherapielampe immer dabei, zu Mittag essen oder arbeiten. Extra langes 2, es gibt kontraindikationen, siehe Abschnitt „Sicherheitshinweise“ auf dieser Seite. Ideal bei müdigkeit, um den Mangel an natürlichem Licht im Winter auszugleichen. Vorteile – französisches unternehmen. Verbringen sie den winter mit einem lÄcheln – das intensive weiße licht dieser 15.
ZnačkaTop Life #ad
VýrobceTop Life #ad
Výška10.83
Délka6.3
Hmotnost0.97
Šířka0.79
Číslo díluTL-1885
ModelkaTL-1885

4. Comfytemp

#ad

Budík denního světla, 10 000 luxů sluneční světlo, plné spektrum, 3 barevné teploty, zlepšuje spánek, 4 stupně jasu a časovač, Comfytemp Lampa s denním světlem, bez UV záření

#ad
Comfytemp #ad - Zažijte transformační sílu světelné terapie ještě dnes! Ukažte své rodině a přátelům, jak moc vám záleží na jejich pohodě, že jim darujete přístroj, který pozvedne vaši náladu, tím, zlepšuje kvalitu spánku a zvyšuje jejich koncentraci a produktivitu. Kromě toho si můžete vybrat mezi denním světlem, abyste vytvořili ideální atmosféru.

Promyšlený dárek pro blízké: hledáte smysluplný a praktický dárek? naše světelná terapeutická lampa je výjimečná volba. Zlepšete si pohodu s časově řízenými sezeními: naše světelná terapeutická lampa nabízí čtyři přednastavené možnosti času, 30, abyste ji mohli snadno zabudovat do svého denního rozvrhu. Vezměte si s sebou na cesty: naše náladová lampa byla vyvinuta speciálně pro mobilní použití a umožňuje vám vzít si výhody světelné terapie všude s sebou. Ať už na univerzitě, na pracovišti nebo na cestách, díky kompaktním rozměrům a lehké konstrukci je neuvěřitelně praktické vzít s sebou. Každé nastavení vytváří prostředí, přirozeným světlem a teplými barvami světla, které má pozitivní vliv na váš stav.

Intenzita světla a teplota barev pro individuální pohodlí: naše lampa s terapií světelnou terapií nabízí čtyři různá nastavení intenzity, pomocí kterých můžete světlo přizpůsobit vašim preferencím a specifickým potřebám. Plně spektrální světelná terapeutická lampa: naše revoluční plnospektrální světelná terapie lampa byla vyvinuta pro zlepšení nálady, podporu zotavujícího spánku a zvýšení úrovně energie a koncentrace. Vyberte si mezi 15, 45 nebo 60minutovými sezeními a nechte lampu jemně vést terapeutickými účinky.
ZnačkaComfytemp #ad
VýrobceShenzhen Yicaiwangluo Technology Co.,Ltd #ad
Výška0.79
Délka9.45
Šířka7.48
Číslo díluK4016

5. Auriox

#ad

3 barvy světla, 5 nastavitelných intenzit světla, 4 nastavení časovače, 12000 luxů, světelná terapie s paměťovou funkcí, sluneční světlo bez UV záření, Auriox Lampa pro denní světlo, lampa pro

#ad
Auriox #ad - Současně využívá celé led celé spektrum k odfiltrování škodlivého UV světla, takže nepoškodí vaši pokožku jako slunce. Bez blikání a uv záření tato lampa pro denní světlo je vyrobena z kvalitních materiálů a má dlouhou životnost. Je super jednoduchý a praktický a dokáže splnit všechny vaše potřeby pro dostatek světla.

Můžete se volně přizpůsobit vašim osobním preferencím a prostředí. Je velmi praktický a šetří energii. Snadné použití světelná terapeutická lampa má dvě kontaktní metody: krátký a dlouhý tlak, abyste mohli volně nastavit teplotu barvy. Umožňuje vám nastavit časovací režimy od 10 do 60 minut v intervalu 10 minut. Dodává se s dálkovým ovládáním, které se pohodlně obsluhují a mají delší životnost než běžné spínače.

Doporučujeme vám používat světlo pravidelně a každý den přibližně ve stejnou dobu. Podržte tlačítko spínače, může ovládat denní světlo do 1 – 15 metrů. Nastavitelné barvy a jas tato světelná terapeutická lampa má 3 barvy světla bílá, 75 %, přírodní a teplá a 5 stupňů jasu 10 %, 50 %, 25 %, 100 %. Neoslňující světlo bez blikání bez blesku a záření. Nastavení časovačelampa se světelnou terapií má zabudovaný automatický časovač.
ZnačkaAuriox #ad
VýrobceAuriox #ad
Výška3.94
Délka11.81
Šířka11.81

6. VTHW

#ad

UV světlo bez UV záření, 4 časovače, lampa s dotykovým ovládáním, 10 000 Lux lampa s paměťovou funkcí, VTHW Lampa s denním světlem, plynulé stmívání, pro domácnost/kancelář, skládací držák

#ad
VTHW #ad - Ultra tenký, aby se vešel do téměř každého prostoru. Paměťová funkce a 4 časovače: zabudovaná funkce smart memory si pamatuje poslední nastavení jasu, který se standardně zachová naposledy při příštím zapnutí světla. Skvělý dárek pro vaši rodinu a přátele: naše lampa na denní světlo je perfektním vánočním dárkem.

Plné spektrum 10 000 luxů bez uv záření: uvolněte přirozené sluneční světlo s intenzitou 10 000 luxů intenzita světla a získejte 6500 K studené bílé světlo. Obdržíte: 1 x lampa s denním světlem, 5m uSB-C kabel a 1 x návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Síťový zdroj není součástí dodávky. Praktická 4 nastavení časovače 15/30/45/60 minut. Den otců, 1 x 1, den matek, den svatého Valentýna. Dotykové ovládání a nastavitelný plynulý jas: lampa má velmi citlivé dotykové ovládání, takže si nemusíte dělat starosti s náhodným klepnutím.

Skládací držák o 90° a přenosná kompaktní velikost: tato lampa se dodává s držákem otočným o 90°. Upravte si nejvhodnější světlo podle prostředí. Doporučujeme začít s 15 minutami a poté postupně zvyšovat na 15 minut až 1 hodinu denně, nejlepší režim, dokud nenajdete své osobní efektivní potřeby. Podržte síťový spínač po dobu 2 sekund, abyste jednoduše nastavili stupeň jasu od 20 % do 100 % - 20 %.
ZnačkaVTHW #ad
VýrobceVTHW #ad
Výška5.98
Délka0.63
Hmotnost0.53
Šířka5.98
Číslo díluHYG-01
ModelkaHYG-01

7. KICLBD

#ad

5 nastavitelných paměťových funkcí, Lampa pro denní světlo 10 000 luxů, 4 časovače, bez UV záření, intenzita světla, lampa pro domácnost/kancelář černý, lampa se 3 barvami světla

#ad
KICLBD #ad - Klikněte na tlačítko hodin, šetří čas a vyhýbá se. Asovač a funkce paměti: nastavení času na 15/30/45/60 minut, což zejména v noci vytvoří ideální atmosféru pro spaní. Po zapnutí stiskněte po dobu 1 sekundy pro přepnutí teploty barvy. S paměťovou funkcí si svítidlo zapamatuje předchozí nastavení jasu, znovu nastavit.

Pokud nejste s našimi výrobky spokojeni, poskytujeme vám záruku 3 měsíce, bezplatné vrácení. Led je uv zdarma, nepoškodí vaši pokožku. Můžete je používat v tmavých nebo deštivých dnech, kdy světlo není dobré. 5 stupňů nastavitelného jasu a 3 barevné teploty sluneční světlo: tato světelná terapeutická lampa je k dostání ve 3 variantách barevné teploty. Jas světla můžete nastavit pomocí tlačítek "+", " -". Umělecký design: pozvali jsme italské designéry, aby navrhli vzhled tohoto produktu, klasický a velmi pěkný na to, který je módní, aby jej vystavili doma.

Nejlepší dárek pro vaše nejmilejší: tato stolní lampa s jedinečným tvarem a měkkým světlem je nejlepším dárkem pro rodiče, děti a milence. Es, není nutné ruční vypnutí lampy na psacím stole, vyberte příslušnou dobu a zobrazí se odpovídající kontrolka. Plnospektrální lampa s denním světlem bez uv záření: toto výškové slunce napodobuje plné spektrum světla denního světla a nabízí doporučený jas 10 000 luxů, abyste se v zimních dnech cítili jasně. Díky zesílenému designu soklu lampa se světelnou terapií snadno nespadne.
ZnačkaKICLBD #ad
VýrobceSHENZHEN HUAZHITAI TECHNOLOGY CO.,LTD #ad
Výška3.66
Délka12.6
Šířka7.87
Číslo díluDZ03-A3
ModelkaDZ03-A3

8. Beurer

#ad

Pro použití při nedostatku světla, simulace denního světla, intenzita světla 14 000 luxů, Beurer TL 85 lampa na denní světlo, zdravotnický výrobek, denní světlo s časovačem

#ad
Beurer #ad - Výkonný: lampa dosahuje mimořádně jasného osvětlení s intenzitou světla 12 000 luxů při cca 20 cm vzdálenost – osvětlená plocha je přitom 37 x 30 cm obzvlášť velká.

Spora energie: použitá led světelná technologie umožňuje rovnoměrné osvětlení bez blikání a UV záření, které je navíc mimořádně energeticky úsporné. S časovačem: svítidlo má 4stupňový časovač pro nastavení doby ošetření mezi 30 – 120 minutami a paměťovou funkcí, která si pamatuje naposledy použité nastavení. Zdravotnický produkt: lampa se díky simulaci denního světla hodí k použití při nedostatku světla, jako je nerovnováha, stlačená nálada nebo energie a ztráta pohonu.

Jednoduché ovládání: denní světlo je díky dotykovým tlačítkům obzvlášť příjemné na ovládání a díky odnímatelnému stojanu jej lze prostorově úsporně uložit.
ZnačkaBeurer #ad
VýrobceBeurer GmbH #ad
Výška8.27
Délka20.55
Hmotnost2.87
Šířka13.54
Číslo dílu60842
ModelkaTL085
Záruka2 roky výrobce.

9. Hiloshine

#ad

Sluneční světlo pro domácnost/kancelář, denní světlo, lampa s denním světlem se 3 teplotami barev, nastavitelný jas, funkce časovače a ukládání, Hiloshine Světelná terapeutická lampa bez UV záření 10000 luxů

#ad
Hiloshine #ad - Perfektní pro zimní blues, co potřebuje, práce na směny, nedostatek slunečního světla, je důležité zajistit, aby naše tělo dostalo to, nespavost, administrativní pracovníky a seniory.10000 luxů světelná terapie: lampa pro denní světlo simuluje přirozené denní světlo při 6000 k, neoslňující světelná terapie pomáhá efektivně bojovat proti temné náladě a deštivým dnům, nehrozí riziko spálení, protože tato lampa na psací stůl neobsahuje UV záření.

Přenosný a umělecký design: lampa se světelnou terapií, snadno se uloží a přenáší, jedinečný tvar měsíce a osvětlení se 3 teplotami barev z ní činí nejen lampu, ale také atraktivní středobod ve vašem domě. Protože lidé tráví více času uvnitř, a toto světlo projasní váš život. Dostatečné a stabilní světlo světelná terapie má světelnou plochu 360°, takže je skutečná oblast ozařování světla větší.

Díky lehké a kompaktní velikosti, můžete ji postavit na sebe na psací stůl nebo kdekoli. Sluneční světlo reguluje cykly našeho těla a našich emocí. 4 stupně přizpůsobená jasu: svítidla pro denní světlo jednoduše upravte jas jednoduchým dotykem, abyste vyhověli různým potřebám, náladám, odstupům osvětlení a v podzimních a zimních dnech. Funkce časovače a paměti: denní lampa dálkové ovládání pro nastavení funkce časovače 1 hodiny, funkce paměti vám pomůže rychle zapnout LED světlo bez UV záření z posledního nastavení jasu.
ZnačkaHiloshine #ad
Výška6.69
Délka4.72
Hmotnost1.46
Šířka5.91

10. Wakects

#ad

Vhodná pro osoby, depresí a symptomy únavy., které trpí nízkou energií, Wakects světelná terapielová lampa, 32000 Lux LED lampa s UV zářením

#ad
Wakects #ad - Nastavení jasu ve třech stupních smart touch ve třech stupních: jas a teplotu barvy můžete libovolně nastavit jas podle možností nastavení nebo nastavit jas podle rozměrů, použijte prostředí a můžete ji ovládat stisknutím tlačítka.

Personalizování hladký a exkluzivní moderní design tabletu, lehký matný bílý panel, vysoce kvalitní nano difuzor a inovativní pohyblivá hmotnost. Bezpečně přirozená světelná terapie svítící fyzioterapeutická lampa má neoslňující displej a nebyla odolná vůči UV záření, která chrání vaše oči a pokožku před nepatrným poškozením. Abyste si mohli užívat sluneční světlo v zimě nebo v dešti.

Lampless ultrafialové led s plným spektrem tato léčebná lampa vysílá 32 000 luxů a napodobuje sluneční den. Je ideální volbou pro administrativní pracovníky, noční vrstvy, Jetlag, nespavost a nedostatky slunečního světla. Přenosný design kompaktní velikost a odnímatelný stojan usnadňují uložení a nošení lampy a hodí se pro laptopy, kuchyňské pulty, skříňky a další místa.
ZnačkaWakects #ad
VýrobceWakects #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost1.61
Šířka0
Číslo díluWakectsowe6zfcdqm
ModelkaWakectsowe6zfcdqm