Top 10 DEEBOT X2 Omni – Robotické vysavače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. HONITURE

#ad

HONITURE Robotický vysavač s odsávací stanicí, ovládání aplikací, robotický vysavač s funkcí stírání, ideální pro zvířecí, provoz 250 minut, robotický vysavač Q6 Pro 3500 Pa s laserovou navigací

#ad
HONITURE #ad - Maximální sací výkon může dosáhnout 3500 Pa. Pomocí chytrých map se robotický vysavač obejde překážky, rozpozná nebezpečí a plánuje efektivní cesty čištění. Velký byt nebo vícepodlažní byt jsou také velmi vhodné pro použití robotický vysavač honiture q6 pro může přizpůsobit čištění různých místností: kliknutím na mapu vyberte prostor, který chcete vyčistit, a nastavte různé množství sacího a vodního toku.

Kromě toho má robotický vysavač q6 pro s funkcí vytírání německou aplikaci a německá hlasová upozornění a může také poskytovat příslušné příručky a video návody. Vytírání ve tvaru y je čistší a efektivnější. Do nádrže prosím neplňte žádný čisticí prostředek. Robotický vysavač má kromě toho automatickou čisticí základnu s LED indikátorem, která se automaticky vyprázdní za 20 sekund, který vás informuje o stavu vysávání a nabíjení. V případě dotazů se na nás můžete obrátit.

Vysavač s funkcí stírání může uložit pět karet a můžete rychle vyvolat podlahovou mapu, kterou potřebujete k uklízení. Nejnovější lds laserová navigace a 26 senzorů robotický vysavač a mop vybaven nejnovější technologií lds lidar navigace hlavní rozdíl od ostatních laserových produktů pro detekci a 26 senzorů. Rozlučte se s páchnoucími nádobami a svědícími nosy – perfektní pro rodiny s domácími zvířaty a dětmi. Robotický vysavač honiture q6 pro může sbírat data v reálném čase; efektivní a detailní výkres mapy domů a důkladné čištění.
ZnačkaHONITURE #ad
VýrobceHONITURE #ad
Výška5.26
Délka13.2
Hmotnost7.72
Šířka13.2
Číslo díluQ6 Pro
ModelkaQ6 Pro

2. roborock

#ad

Robotický vysavač kompatibilní s hlasovým asistentem Alexa pro zvířecí chlupy upgrade, roborock Robotický vysavač S8 s dvojitým kartáčem a 6000 Pa a 3D strukturovaným lehkým vyhýbáním se překážkám

#ad
roborock #ad - Rychle absorbuje nečistoty, vlasy, prach a další z tvrdých podlah a koberců. Uživatelsky definované rutiny uživatelsky definované čisticí rutiny umožňují robotickému mopu nastavit pravidelné nebo v případě potřeby rutiny čištění určitých oblastí v domě. Upgrade stírací soustavy roborock s8 robotický vysavač s funkcí zvukového stírání, který drhne až 3 000krát za minutu a mop zvedne na 5 mm, aby se zaschlé skvrny posunuly hlouběji.

Vysoce inteligentní vybaveno 3d detekcí překážek se strukturovaným světlem – proces, aby přesně rozpoznal překážky, který využívá vzor promítaný na scénu a používá deformace vzoru, aby robotický vysavač S8 myslel inteligentněji a pracoval rychleji a snadněji než kdy dříve. Pokud je čištění ukončeno nebo je baterie slabá, automaticky se vrátí do nabíjecí stanice. Poznámka: pokud potřebujete mop s8, hledejte prosím asiN: B09HZDNVKD. Robotický vysavač s8 dokáže snadno automaticky rozpoznat uvízlá místa a v aplikaci Roborock nakreslit neviditelné stěny pro vytvoření zón No-Go.

Sací výkon 6000 pas8 má větší sací výkon než jakýkoli předchozí robotický vysavač roborock a generuje maximálně 6000 Pa. Kartáč duoroller roborock s8 robotický vysavač s funkcí stírání má dvojitý gumový hlavní kartáč, který dokáže efektivně odstranit nečistoty a malé částečky prachu, snížit zamotání vlasů a zametat. Přesný navigační systém přesný navigační systém vytváří detailní mapy, aby našel optimální trasu pro rychlejší čištění. To je více než dvojnásobný výkon Roborock S7.
Značkaroborock #ad
Výrobceroborock #ad
Hmotnost3.09
Číslo díluHU-XI-201
ModelkaS8 Black
ZárukaNe.

3. roborock

#ad

Aktivní vyhýbání se překážkám, roborock S7 Max Ultra robotický vysavač se samovypouštěcí/samosušící/samosušící/samočisticí stanicí 5500 Pa, aplikace/hlasové ovládání

#ad
roborock #ad - V aplikaci s vysavačem roborock app můžete kreslit také neviditelné stěny, abyste získali přesnou mapu a zajistili co nejlepší úklid. Nová funkce sušení vysuší mop současně s dřezem. Ištění vysavače pomocí odsávací stanice roborock S7 Max Ultra probíhá plně automaticky, šetří čas a uvolňuje vaše ruce. Robotický vysavač a mop s odsávací stanicí roborock s7 max ultra je kromě toho vybaven samostatnou 3litrovou nádržkou na vodu a nádobou na nečistoty o objemu 2, která vodní nádrž před čištěním automaticky doplní.

Inteligentní aplikaceautomaticky rozpozná, kde by robotický vysavač roborock mohl uvíznout, abyste zabránili čištění určitých oblastí. S 3d mapami můžete svůj domov postavit prakticky s detaily, jako je nábytek, a navrhne je jako zakázané oblasti. Technologie čištění hands-free odsávací stanice se může samovolně vyprázdnit, umýt, sušit sami, vyčistit sama a naplnit. Samočisticí a samonaplňující vyprázdňovací stanice používá nejnovější metodu vyprazdňování, 2, 5 litru, 5litrový sáček na prach a čistí až jednou za 7 týdnů.

Lds precise navigation plánuje efektivní úklidové trasy a pomůže vám co nejpřesněji projít domovem – i ve tmě. Vyhýbání se překážkám díky reaktivní technologiiroborock s7 max ultra dokáže pomocí senzorů měřit vzdálenost objektů od sebe, aby se zabránilo potenciálním nebezpečím. Lepší čisticí výkon robotický vysavač s7 max ultra s odsávací stanicí má sací výkon 5500 pa a ultrazvukový stírací systém, 3000krát/min se zvukovými vibracemi, konstantním tlakem, efektivně uvolňuje odolné skvrny a mop se zvedne o 5 mm, aby se zabránilo sekundárnímu znečištění.
Značkaroborock #ad
Výrobceroborock #ad
Hmotnost28.44
Číslo díluHU-XI-201
ModelkaQ100TSC-personnalisé-noir
ZárukaNe.

4. Laresar

#ad

Automatický robotický vysavač L6 Nex, koberce a zvířecí chlupy, Laresar Robotický vysavač s funkcí vytírání, upravitelná karta, akumulátor 200 min, sací výkon 3500 Pa, 3l vysavač s odsávací stanicí

#ad
Laresar #ad - Pokročilý režim rozpoznávání koberců robotický vysavač inteligentně rozpozná koberce a rychle reaguje. Zametání, vysávání a stírání 3 v 1 robotický vysavač l6 nex má nádobu 2 v 1 na prach 240 ml a vodu 250 ml, kterou lze podle potřeby jednoduše přepínat mezi 3 režimy: zametání, vysávání a drhnutí.

Kromě toho můžete nastavit sací sílu a množství vody ve 3 stupních a vybrat tak různé programy pro různé prostory. Silná sací síla 3500 pa vás podpoří při zametání a čištění. Podporuje se také hlasové ovládání přes Amazon Alexa nebo Google Assistant. Inteligentní mapování vašeho domova l6 nex rozpozná vaše prostory a vytvoří v nejkratším možném čase mapu vašeho bytu. Robot pouze zapínejte a vypínejte. Robotický vysavač bude schopen snadno zvládnout složitá prostředí a zabrání pádu z vysokých míst nebo poškození nábytku.

Ovládání pomocí chytré aplikace a alexa s aplikací "laresmart" můžete měnit režim čištění, vybrat místnosti určené k čištění, plánovat čištění, vytvořit virtuální zóny No-Go a určit oblasti čištění. Bezstarostný zákaznický servis robot laresar se dodává s 2letou zárukou. Pokud máte dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Design pro automatické vyprazdňování odpadu robotický vysavač se dodává s 3litrovým sběrným boxem, který dokáže zachytit prach a nečistoty po dobu 45 dnů, takže nemusíte otevírat box na zachycování prachu po každém čištění.
ZnačkaLaresar #ad
VýrobceLaresar #ad
Výška16
Délka16
Hmotnost1
Šířka16
ModelkaL6 NEX

5. roborock

#ad

Roborock Robotický vysavač Q8 Max+ se samovypouštěcí odsávací stanicí 7 týdnů / kartáč DuoRoller / sací síla 5500 Pa/zóny No-Go/čištění podél podlahových linií/aplikace Q7 max+ upgrade

#ad
roborock #ad - Isticí síla je increased by 20 % pro jiné dirt jako vlasy na carpet. Pro podlahy z tvrdého dřeva čistí robotické vakuum podlahu ve směru zvyšování účinnosti čištění a minimalizaci poškrábání podlahy. Elektrická nádrž na vodu upravuje tok vody tak, aby odpovídala úrovni dirt. Podporuje 3d kreslení, což umožňuje intuitivněji spravovat váš domov.

Newly upgradovaný duální kartáč: roborock q8 max+ robotické hoover se dodává s latest dual rubberised main brushes that remove dirt and small dust particles more efficiently, reducing deanglement. Výkonný 5, 500 pa, allowing the q8 max + zametač, 200 pa na 5, aby se snadno zvedl vlasy, 500 pa suction: hyperforce suction power byl upgradován z 4, prach a zvířecí chlupy a dokonce i malé mince z různých typů podlah. Rockdock plus compatibility: the q8 max+ hoover comes with a nádobou na vodu o objemu 470 ml a 350ml vodní nádržkou pro moping a vakuování ve stejné době. Inteligentní ovládání aplikací: vyberte rychlou trasu přes aplikaci k vyčištění až 30 procent rychleji, pomůže vám ušetřit čas.

Podporuje automatickou detekci nabíjení a pokračování po nabíjení je kompletní. Technologie reactive tech obstacle avoidance technology: díky strukturovanému světlu v přední části vysavače Q8 max+ systém Reactive Tech Obstacle Avoidance měří vzdálenost k obstacles a inteligentně vyhýbají tomu, aby se dosáhlo mnohostranného čištění, snižuje kolize s obstacles, a nastavuje se bez omezení zón p alts. Dlouhá doba provozu: upgradovaný q8 max+ sweeper podporuje až 240 minut životnosti baterie, srovnáno s předchozím 180 minutami životnosti baterie a může pokračovat v pohybu větší oblasti.
Značkaroborock #ad
Výrobceroborock #ad
Hmotnost25.46
ModelkaQ80ULL-max+-blanc
Záruka1.

6. NARWAL

#ad

Rotující mopy, NARWAL Robotický vysavač Freo s funkcí vytírání a automatickou dokovací stanicí režim Freo a detekce nečistot DirtSense, sušení horkým vzduchem, čištění okrajů Smart-Swing

#ad
NARWAL #ad - Robotický mop má dva vzduchové tunely s mírným teplem 40 °C, že jsou podložky po každém použití důkladně vysušeny. Režim freo: hands-freo. Robotický mop narwal freo má samočisticí a samočisticí funkce. Vinyl, dlaždice, podlahy z tvrdého dřeva, laminát, mramor. Robotický vysavač a mop narwal nepoškodí vaši podlahu a důkladně ji vyčistí.

Pak freo dezinfikuje mopy při vysokorychlostním odstřeďování přesným množstvím vody. Hlubší a bezpečnější čištění: patentované podložky pod mopy se otáčejí vysokou rychlostí poskytují o 12 n dolů. V režimu freo činí tento robotický vysavač a mop optimální rozhodnutí a akce při čištění a nově definuje automatickou logiku čištění ve vašem životě. Upozornění: podporovaná síť robotického vysavače a mopu narwal freo je 2, 4 g, 4g wifi, tak i 5g, doporučuje se při používání robota přepnout na 2, 4G WiFi.

Ištění hran edgeswing: prach a skvrny na stěnách a soklových lištách jsou pro mnoho robotických mopů a vysavačů těžko dostupné. Protože však většina routerů podporuje jak 2, aby byla zajištěna stabilita zařízení podle pokynů vašeho routeru. Technologie dirtsense: na rozdíl od jiných robotů na vytírání a vysávání technologie Dirtsense* od Freo inteligentně rozpozná, jak jsou mopy špinavé. Tři režimy sušení mopu: mop polštářky mohou být špinavé, které zajišťují, pokud po vytírání dobře nevyschnou. Bez starostí.
ZnačkaNARWAL #ad
VýrobceNarwal #ad
Hmotnost28.66
Číslo díluNarwal
ModelkaFreo

7. ECOVACS

#ad

4 Stück pro Packung, ECOVACS Waschbare Wischpads für DEEBOT X2 Omni/T20 Omni/T10 Omni/X1 Omni/X1 Turbo Serie Roboter-Staubsauger und Wischmopp, Grau

#ad
ECOVACS #ad - Kompatibel mit ecovacs deebot x2/t20 omni/t10 omni/x1 omNI/X1 TURBO. Einfache Montage ohne Werkzeug. Lieferumfang: 4 Einweg-Wischpads. Leicht zu waschen und kann viele Male wiederverwendet werden.
ZnačkaECOVACS #ad
VýrobceECOVACS #ad
Výška2
Délka13.8
Šířka9.8
Číslo díluD-WP04-0012
ModelkaD-WP04-0012

8. roborock

#ad

3D obcházení překážek, 6000 Pa.., samomycí/samoschnoucí / samovypouštěcí/samovypouštěcí / samočisticí robotický vysavač, roborock S8 Pro Ultra robotický vysavač s funkcí vytírání

#ad
roborock #ad - Umožňuje strukturované 3D světlo a infračervenou zobrazovací techniku. Stačí otřít prstem? jen vysávání? Žádný problém! jak mop, s vylepšenými vibračními moduly, tak kartáč se automaticky zvednou – v závislosti na podkladu nebo na vašem nastavení. Dokovací systém vše v jednom a nejpokročilejší čisticí technologie.

Upozornění: pro připojení k aplikaci je nutná 2, 4 GHz WiFi. Váš robotický vysavač roborock s8 pro ultra inteligentně překoná překážky a potenciální nebezpečí. Zapomeňte na čištění – opravdu! roborock s8 pro ultra robotický vysavač s funkcí vytírání, smí se samovypouštět, samočistící stanice a samonaplovací. Roborock s8 pro ultra robotický vysavač vibrarise 2. 0 je náš osvědčený stírací systém, rovnoměrným tlakem mopu a detekcí koberců. Tak se podlaha vydrhne až 3000krát za minutu. S dokovacím systémem roborock all-in-one má robotický vysavač roborock s8 pro Ultra s funkcí stírání všechny předpoklady, odsávací stanice, abyste měli volné ruce a mohli svůj čas chytřeji využívat.

Nasávání zvířecích chlupů je nyní ještě o 30 % vylepšeno. Inteligentnější aplikace: chytré návrhy pro uzavřené zóny: robotický vysavač roborock s8 pro ultra automaticky rozpozná místa, na kterých by se robotický vysavač mohl uvíznout, a navrhuje je jako uzavřené zóny. S 3d mapováním vytvoříte svůj domov virtuálně přesně a dokonce přidáte nábytek pro vytvoření detailní mapy svého domova.
Značkaroborock #ad
Výrobceroborock #ad
Hmotnost41.67
Číslo díluS8PU02-00
ModelkaS8 Pro Ultra - Blanc

9. roborock

#ad

Vyprazdňování, čištění, vypouštění prachového sáčku, 3D mapování, dvojitý otočný mop, automatické plnění vodou, odsávací stanice 5500 Pa, roborock Robotický vysavač Qrevo s funkcí vytírání, sací síla

#ad
roborock #ad - Inteligentnější aplikace: s 3d mapováním postavíte svůj domov s detaily, abyste získali přesnou mapu pro co nejlepší čištění. Váš robotický vysavač roborock qrevo s funkcí vytírání může před prvním úklidem vytvořit mapu až 6krát rychleji, a navrhne je jako uzavřené zóny.

S dokovacím systémem roborock all-in-one a robotickým vysavačem roborock Qrevo s funkcí vytírání máte volné ruce a můžete si užívat svůj čas chytřeji. Roborock najde nejrychlejší cestu k nečistotám: při prvním spuštění vytvoří detailní mapu pomocí navigačního systému LiDAR a pokaždé ji aktualizuje. Nasaďte robotický vysavač jednoduše na podlahu. Strukturované 3d světlo a infračervená zobrazovací technika umožňují automatické a nepřerušované čištění pozadí. Robotický vysavač roborock qrevo s odsávací stanicí umožňuje ještě efektivnější čištění.

Reactive 3d obcházení překážek, precisense lidar navigace. Extrémní sací výkon 5500 pa zajišťuje hluboko uložené zbytky a prachové částice tvrdých podlah a koberců. Dvojité otočné mopy, extrémní sací výkon 5500 pa. Zapomeňte na čištění – opravdu! robotický vysavač roborock qrevo s funkcí stírání a odsávací stanicí podporuje automatické plnění/vyprazdňování vody, automatické vyprazdňování sáčků na prach, automatické čištění mopů plus sušení horkým vzduchem. Automaticky rozpozná nenahraditelná patra vašeho domova.
Značkaroborock #ad
Výrobceroborock #ad
Hmotnost35.71
Modelkaroborock Qrevo Robot

10. roborock

#ad

černý, robotický mop PreciSense-LiDAR navigační aplikace/Alexa, kartáč DuoRoller, 180 ml nádržka na vodu, roborock Robotický vysavač Q5 Pro+ s odsávací stanicí, sáček na prach 2,5 l, sací síla 5500 Pa

#ad
roborock #ad - Robotický vysavač si vytvořte virtuální model svého domu, abyste našli optimální trasu pro úklid vašeho domova, abyste mohli díky obzvláště podrobné mapě optimálně vyčistit svůj domov. Volitelně k dispozici také jako odnímatelné provedení.

Robotický vysavač roborock je perfektně kompatibilní s hlasovými příkazy Alexa, Google Home a Siri, reaguje na hlasové příkazy a bezproblémově se začlení do propojeného domova. Robotický vysavač vytvoří mapu až 6krát rychleji před prvním úkolem pro rychlé a efektivní čištění. S extrémní sací silou 5500 pa se nečistoty a prach bez problémů odstraní z nejrůznějších podlah. Precisense navigace lidar a 3d mapovací robotický vysavač. Automaticky rozpozná schody a místa, na kterých by se mohl uvíznout, a navrhuje je jako uzavřené zóny.

Roborock q5 pro+ si s uživatelsky definovanými časovými plány čištění upřednostňujete časy pro čištění robotickým vysavačem. Uživatelsky definované čisticí rutiny a hlasové ovládání. Robotický mop s chytrými návrhy pro uzavřené zóny a rychlejší vytváření map a čištění. 2, 4 ghz wlaN. Roborock q5 pro+ robotický mop s kartáčem duoroller a sací silou 5500 pa.
Značkaroborock #ad
Výrobceroborock #ad
Výška14.57
Délka19.29
Hmotnost25.79
Šířka14.96
Modelkaroborock Q5 Pro+