Top 10 Bora x Pure – Filtry pro digestoře

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. BORA

#ad

BORA PUAKF originální filtr s aktivním uhlím pro PURE digestoř náhradní filtr příslušenství

#ad
BORA #ad - Nepříjemné pachy jídla se efektivně neutralizují a odstraňují je, takže i během vaření a po vaření je pachově neutrálním místem, kde se člověk rád zdržuje. Snadná montáž: výměna filtru probíhá jednoduše a nekomplikovaně díky vstupnímu otvoru digestoře, aniž by bylo nutné odstraňovat zásuvky nebo clony.

Jeden rok. Pro čerstvý vzduch v kuchyni: aktivní uhlíkový filtr zajišťuje neutrální okolní vzduch. Díky inovativním systémům na odstraňování varné desky umožňuje bora vaření bez zápachu tím, že se vařící dušení přímo vysává z hrnců, pekáčů a pánví. Ivotnost činí asi 150 hodin, resp. Vysoce kvalitní a efektivní náhradní filtr se hodí pro varné desky BORA Pure a X Pure a zajišťuje optimální kvalitu vzduchu.

Montážního návodu, životnost cca 150 h/1 rok. Originální kvalita: u tohoto filtru se jedná o originální příslušenství od Bora. Design a funkčnost: bora znamená kvalitu a dlouhou životnost. Rozsah dodávky: 1 x bora pure filtr s aktivním uhlím puakf náhradní filtr vhodný pro Pure a X Pure, vč.
ZnačkaBORA #ad
Výška1.89
Délka17.09
Hmotnost1.1
Šířka5.16
Číslo díluPUAKF
ModelkaPUAKF

2. BORA

#ad

BORA BAKFS originální sada filtrů s aktivním uhlím pro digestoř BASIC a GP4 BHU/BIU/BFIU, 2 kusy, náhradní filtry příslušenství

#ad
BORA #ad - Montážního návodu, životnost cca 150 h/1 rok. Originální kvalita: u této sady filtrů se jedná o originální příslušenství od bora. Vysoce kvalitní a efektivní náhradní filtry se hodí pro varné desky BORA Basic a GP4 a zajišťují optimální kvalitu vzduchu.

Ivotnost činí asi 150 hodin, resp. Díky inovativním systémům na odstraňování varné desky umožňuje bora vaření bez zápachu tím, že se vařící dušení přímo vysává z hrnců, pekáčů a pánví. Rozsah dodávky: 1 x sada filtrů s aktivním uhlím bora basic bakfs 2 náhradní filtry vhodné pro Basic a GP4, vč. Otevřete zámek pro filtrační šachtu, otevřete kryt a vyměňte staré filtry za nové.

Nepříjemné pachy jídla se efektivně neutralizují a odstraňují je, takže i během vaření a po vaření je pachově neutrálním místem, kde se člověk rád zdržuje. Jednoduchá montáž: výměna filtru je jednoduchá a nekomplikovaná. Design a funkčnost: bora znamená kvalitu a dlouhou životnost. Jeden rok. Pro čerstvý vzduch v kuchyni: aktivní uhlíkový filtr zajišťuje neutrální okolní vzduch.
ZnačkaBORA #ad
VýrobceBORA #ad
Hmotnost1.83
Číslo díluBAKFS

3. Kf3tec

#ad

A&M® filtr s aktivním uhlím pro Miele DKF 13-1 a 6485741 pro digestoře Miele DA3366 / 3466/3496 DKF13-1

#ad
Kf3tec #ad - Kompatibilní modeluhlíkový filtr pro vaši digestoř miele, nahrazuje originální filtr 6485741 / DKF 13-1 / DKF 13 / DKF 13 od firmy Miele. Zdraví a bezpečnost filtr je certifikován podle německé normy ISO a testován TÜV Süd a můžete mít zážitek z vaření klidného svědomí.

Pravidelná výměnadoporučujeme měnit filtr kapoty každých 6 měsíců v závislosti na intenzitě vaření. Jednotlivé balení, šířka cca 115 mm, 1 uhlíkový filtr – údaje: hranatý tvar Rozměry délka cca 476, 5 mm, výška cca 30 mm. Prémiový filtrační materiál 2vrstvá polyesterová houba s nejvyšší hustotou obsahující uhlík, zápach, filtr s aktivním uhlím umí čistit kouř, formaldehyd a jiné rozpuštěné látky ve vzduchu.

Prodloužit životnost digestoře prémiový filtr se speciální aktivní pěnou o vysoké hustotě, s vyšší hustotou a přebytečný olej ve filtrační pěně, čímž se prodlouží životnost digestoře.
ZnačkaKf3tec #ad
VýrobceKF3tec #ad
Hmotnost1.1
Číslo díluF30
ModelkaF30

4. Kf3tec

#ad

KF3TEC® Filtr s aktivním uhlím pro Siemens LZ10AKA00 / Neff Z51AIA0X0 / Bosch DWZ0AK0A0 / Constructa Gaggenau 17000965 sada ze 2 filtrů

#ad
Kf3tec #ad - Vylepšený filtrační účinek aktivního uhlí neutralizující zápach je dvakrát silnější než u běžného filtru. Aktivní uhlí absorbuje nečistoty a aerosoly, které protékají. Vaše klima v místnosti bude čistší.

Můžete se cítit absolutně bezpečně a filtr je pravidelně pod kontrolou kvality. Tvarová přesnost: už si nemusíte dělat starosti s výměnou. Příjemná vůně: milujeme vůni čistého vzduchu, protože nám umožňuje snadné dýchání a dodává pocit vitality a zdraví. Filtr je certifikován podle německé normy ISO a testován TÜV Süd. Jednoduchost: uhlíkové filtry lze v případě potřeby také vyjmout a snadno vyměnit.

Ale v pozadí výkonný antibakteriální filtr účinně zabraňuje množení bakterií a jejich šíření ve vzduchu. Bez alergií a bezstarostné: stojíte u sporáku a ani si toho nevšimnete. Filtr je kompatibilní s řadou značek digestoře, který se hodí k vaší kapuci. Ušetřete peníze: zavázali jsme se k čistému okolnímu vzduchu.
ZnačkaKf3tec #ad
VýrobceKF3TEC #ad
Výška0.98
Délka14.45
Hmotnost2.09
Šířka9.33
Číslo díluSiemens
ModelkaLZ10AKA00
Záruka120 dní.

5. Kf3tec

#ad

KF3TEC® Filtr s aktivním uhlím podobný DKF13-1 resp. 6485741, vhodný pro digestoře Miele DA 3XXX např. DA3366 / 3466/3496

#ad
Kf3tec #ad - Aktivní uhlí absorbuje nečistoty a aerosoly, které protékají. Příjemná vůně: milujeme vůni čistého vzduchu, protože nám umožňuje snadné dýchání a dodává pocit vitality a zdraví. Bez alergií a bezstarostné: stojíte u sporáku a ani si toho nevšimnete.

Vylepšený filtrační účinek aktivního uhlí neutralizující zápach je dvakrát silnější než u běžného filtru. Vaše klima v místnosti bude čistší. Ale v pozadí výkonný antibakteriální filtr účinně zabraňuje množení bakterií a jejich šíření ve vzduchu. Pasují a najdete níže v popisu výrobku. Tvarová přesnost: už si nemusíte dělat starosti s výměnou. Můžete se cítit absolutně bezpečně a filtr je pravidelně pod kontrolou kvality.

Filtr je certifikován podle německé normy ISO a testován TÜV Süd. Ušetřete peníze: zavázali jsme se k čistému okolnímu vzduchu. Filtr je kompatibilní s řadou značek digestoře, který se hodí k vaší kapuci. Všechny kryty od skupiny BSH se správnými díly č. Jednoduchost: uhlíkové filtry lze v případě potřeby také vyjmout a snadno vyměnit.
ZnačkaKf3tec #ad
VýrobceKf3tec #ad
Hmotnost1.1
Číslo díluF30
ModelkaF30
Záruka120 dní.

6. D&D Living

#ad

D&D Living® Filtr s aktivním uhlím | balení po 2 kusech | tukový filtr plochý + uhlíkový filtr pro digestoř | filtrační rohož s aktivním uhlím lze zastřihnout 57 x 47 cm

#ad
D&D Living #ad - Vyrobeno v německu: vyrobeno v hamburku podle nejvyšších standardů kvality a z udržitelných materiálů, navíc je náš filtr na odsávání par pouze plochý filtr kompostovatelný. 60denní záruka vrácení peněz: naše 60denní záruka spokojenosti zahrnuje také již přiříznuté uhlíkové filtry! Touto zárukou není dotčeno zákonné právo na odstoupení od smlouvy pro spotřebitele.

Individuálně nastavitelná bez žmolků: filtrační podložka se hodí pro téměř všechny běžné digestoře o šířce až 60 cm. Balení se může lišit. Dvojitý filtr lze ustřihnout na požadovanou velikost bez žmolků. To zajišťuje vyšší kapacitu nasycení ve srovnání s běžným flaušovým filtrem, čímž se při vaření spolehlivě neutralizuje nepříjemné pachy a tuk.

Dodávka: 2dílná sada kombinovaných filtrů se skládá ze 2 kusů tukových plochých filtrů a 2 ks filtrů s aktivním uhlím. 2dílné úsporné balení: využijte výhod našeho úsporného balíčku, abyste mohli snížit emise CO2 a náklady na dopravu. Vylepšený kombinovaný filtr: náš digestoř filtr se skládá z plochého filtru a 5 mm silného filtru s aktivním uhlím.
ZnačkaD&D Living #ad
VýrobceD&D Living #ad
Výška0.63
Délka22.44
Hmotnost0.49
Šířka18.5
Číslo díluUFM-DD1
ModelkaUKF Flach

7. Kf3tec

#ad

KF3TEC® Filtr s aktivním uhlím pro Miele DKF 25-1

#ad
Kf3tec #ad - Upsali jsme si čistý vzduch v místnosti. Všechny kryty skupiny bsh jsou vhodné s číslem dílu a jsou umístěny níže v popisu výrobku. Příjemný zápach. Jednoduché: i uhlíkové filtry lze sundat a v případě potřeby jednoduše vyměnit.

Ušetřete peníze. Vaše klima v místnosti se bude čistší. Milujeme zápach čistého vzduchu, protože nám umožňuje snadné dýchání a zprostředkovává pocit vitality a zdraví. Perfektní tvar: abyste si mohli vyměnit, už si nemusíte dělat žádné starosti. Ale na pozadí výkonný antibakteriální filtr účinně zabraňuje rozmnožování bakterií a jejich šíření ve vzduchu.

Filtr je certifikován podle německé normy ISO a byl testován společností TÜV Süd. Můžete se cítit ze všech stran bezpečně a filtr je pravidelně podroben kontrole kvality. Stojíš na sporáku a nevšimnete to jednom. Vhodný pro váš kryt je kompatibilní s celou řadou značek domů. Aktivní uhlí absorbuje pronikající nečistoty a aerosou. Nevyvolává alergické reakce.
ZnačkaKf3tec #ad
Výška0.79
Délka13.39
Hmotnost1.41
Šířka12.2
Číslo díluDKF 25-1
ModelkaMiele

8. 1ELEMENT

#ad

BFIU odtok cirkulační varné desky – nahrazuje BAKFS – sada filtrů s aktivním uhlím 2 kusy pro neutralizaci pachů a filtrování tuků a nečistot, BIU, 2 filtry pro BORA Basic & GP4 BHU

#ad
1ELEMENT #ad - Je zaručena ekvivalentní absorpce zápachu a odpočitatelný výkon jako originální sada filtrů s aktivním uhlím BAKFS. Snadná výměna: naskenujte qr kód pomocí smartphonu a postupujte podle návodu pro snadnou výměnu filtrů.

Efektivní funkčnost: naše 5vrstvá technologie s filtrem částic a aktivním uhlím s otevřenými póry čistí vzduch a váže tuk a pachy při vaření mimořádně efektivně, při konstantním odpočetním výkonu. Vhodné pro bora basic: dva náhradní filtry na míru s 1 prvkem rozměry: 340 x 123 x 42 mm pro varné desky Bora Basic s cirkulací typy: BIU, BHU, GP4U, BFIU, BHAS, BIAS, BFIAS. Zákonné právo na odstoupení od smlouvy pro spotřebitele zůstává nedotčeno.

Staré uhlíkové filtry lze pohodlně likvidovat přes komunální odpad. Záruka spokojenosti: naše sada filtrů vás nepřesvědčí? do 120 dnů od nákupu Vám vrátíme kupní cenu. Prémiová kvalita za férovou cenu: naše filtry s aktivním uhlím přesvědčí správným filtračním médiem a precizním zpracováním. Během pouhých 5 minut jsou nové cirkulační filtry připraveny k použití.
Značka1ELEMENT #ad
Výrobce1ELEMENT #ad
Výška1.65
Délka13.39
Hmotnost1.76
Šířka4.84
Číslo dílu1E-EH-B1-1
Modelka1E-EH-B1-1

9. Kf3tec

#ad

Pro vaši cirkulační varnou desku PURU nebo PUXU, KF3TEC® Filtr s aktivním uhlím 1 filtr pro Bora Pure PUAKF

#ad
Kf3tec #ad - Příjemný zápach. Filtr je certifikován podle německé normy ISO a testován TÜV Süd. Rozměry filtru činí: 435 × 130 × 50 mm – důležité: zkontrolujte tyto rozměry přesně, abyste zabránili záměně. Ideální aktivní uhlíkový filtr pro váš systém: Bora Pure PUAKF.

Vylepšený filtrační účinek aktivního uhlí neutralizující zápach je dvakrát silnější než u běžného filtru. Bez alergií a bezstarostné. Milujeme vůni čistého vzduchu, protože nám umožňuje snadné dýchání a propůjčuje pocit vitality a zdraví. Zavázali jsme se k čistému okolnímu vzduchu. Ušetřete peníze. Můžete se cítit absolutně bezpečně a filtr je pravidelně pod kontrolou kvality.

Ale v pozadí výkonný antibakteriální filtr účinně zabraňuje množení bakterií a jejich šíření ve vzduchu. Vezměte prosím na vědomí, že obal tohoto filtru může někdy vypadat trochu jinak než na obrázku a že samotný text na filtru může být vytištěn odlišně podle výrobní šarže, kvalita a funkčnost našich filtrů však vždy zůstává stejná. Stojíte u sporáku a ani si toho nevšimnete.
ZnačkaKf3tec #ad
Výrobcekf3tec #ad
Výška1.97
Délka17.13
Hmotnost1.01
Šířka5.12
Číslo díluPUAKF
ModelkaPUAKF

10. Kf3tec

#ad

KF3TEC® Sada filtrů s aktivním uhlím pro digestoře Bora Basic BAKFS a BIU/BHU/BFIU digestoře/maximálně 2 kusy na zákazníka

#ad
Kf3tec #ad - Příjemný zápach. Milujeme vůni čistého vzduchu, protože nám umožňuje snadné dýchání a propůjčuje pocit vitality a zdraví. Jednoduchost. Vylepšený filtrační účinek aktivního uhlí neutralizující zápach je dvakrát silnější než u běžného filtru.

Aktivní uhlí absorbuje nečistoty a aerosoly, které protékají. Stojíte u sporáku a ani si toho nevšimnete. Zavázali jsme se k čistému okolnímu vzduchu. Bez alergií a bezstarostné. Vaše klima v místnosti bude čistší. Ušetřete peníze. Filtr je certifikován podle německé normy ISO a testován TÜV Süd.

Ale v pozadí výkonný antibakteriální filtr účinně zabraňuje množení bakterií a jejich šíření ve vzduchu. Uhlíkové filtry lze v případě potřeby také vyjmout a snadno vyměnit. Můžete se cítit absolutně bezpečně a filtr je pravidelně pod kontrolou kvality. Přesně sedí, nemusíte si dělat starosti s výměnou.
ZnačkaKf3tec #ad
Výrobcekf3tec #ad
Výška1.65
Délka13.39
Hmotnost1.63
Šířka4.84
Číslo díluKF10 Million
ModelkaBAKFS